Voonka Sambucus Nigra 20 Saşe

Voonka Sambucus Nigra 20 Saşe (VOO008564)

Marka : Voonka
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺66,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36,33(KDV Dahil)
Barkod : 8680807008564

Voonka Sambucus Nigra Saşe

 

Ürün Miktarı: 20 Saşelik Paket

 

-Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

Ürün günlük kullanıma uygundur.

Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrası günde iki defa birer saşeyi 200 ml su ile kullanılması tavsiye edilir.

 

UYARI: İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. webannemarket aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzman doktorlara başvurunuz.

Benzer Ürünler