Voonka Milk Thistle ( Meryem Ana Dikeni Tohumu  Ekstresi ) İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül
Voonka Milk Thistle ( Meryem Ana Dikeni Tohumu  Ekstresi ) İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül

Voonka Milk Thistle ( Meryem Ana Dikeni Tohumu Ekstresi ) İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül (VOO008519)

Marka : Voonka
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺143,74(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,07(KDV Dahil)
Barkod : 8680807008519
Voonka Milk Thistle Complex
Ürün Miktarı: 62 Kapsül
-Voonka Milk Thistle Complex, besin takviyesidir. Asla asıl beslenmenin yerine tek başına  kullanılmaz. Herhangi bir sorunu teşhis amaçlı ya da daha iyi hale getirme amaçlı kullanılamaz.
-Bu gıda takviyesinin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez.
 Ürün günlük kullanıma uygundur.
Kullanım Şekli:
-Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrası günde iki defa birer kapsül olarak kullanılması tavsiye edilir.
-Tavsiye edilen miktarı aşmayınız
UYARI: İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. webannemarket aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzman doktorlara başvurunuz.
Benzer Ürünler