Vitamalt Anne Sütü Arttırıcı Malt İçeceği 330 ml (24 Adet) (on0005)

0,00
Marka : Vitamalt
* 19,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Vitamalt Anne Sütü Arttırıcı Malt İçeceği 330 ml (24 Adet)

{{ asortiItem.variantDefinition }}
:
{{ ProductDetailModel.salesUnit }}
:
Tavsiye Et

ÜRÜN SON TÜKETİM TARİHİ : temmuz 2017

Vitamalt Classic 330ml x 24 adet (Emziren Anneler İçin Malt İçeceği)

Anneler için bebeklerini anne sütü ile beslemek oldukça önemlidir. Buda sağlıklı ve dengeli beslenerek göğüste süt oluşumuyla sağlanır. Bazı annelerin süt miktarında sıkıntı yaşadıkları aşikardır.
 
Vita Malt annelerin göğsünde süt oluşumuna destek vermek amaçlı olarak üretilmiştir. Annelerin emzirme süreleri boyunca tüketmeleri anne sütü miktarına olumlu yönde katkı yapmasını sağlar.
Yüzde yüz doğal olmasının yanında içeriğinde malt ve tahıl mevcuttur. Halsiz düşen bedenlerde enerji vermesi için de kullanılabilir.

Vita Malt cam şişe içerisinde üretilmiştir. Alkol içeriği yoktur. Anne ve bebeğe herhangi bir yan etkisi yoktur. Yapısında bulunan demir , kalsiyum , magnezyum , ve diğer vitaminlerle anne sütünün artmasında önemli rol oynar.
 
Malt içeçeği içerdiği protein ile sinir sistemine olumlu yönde etki eder. Enerji ihtiyacını karşılar.
1 şişe ürün 330 ml hacmindedir. İçeriğinde su, arpa maltı, şeker, karbondioksit, renk, şerbetçiotları, vitaminler bulunur.
 
Ürünün kapağı açılmamak koşulu ile 1 sene boyunca güvenle saklanabilir. Kapağı açılan ürünler ise en geç 24 saat içerisinde tüketilmelidir