Scholl Gelactiv Tabanlık Spor Ayakkabıyla Kullanım İçin Kadın (SCH038095)

0,00
Marka : Scholl
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺56,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺53,79(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 5052197038095

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Scholl Gelactiv Tabanlık Spor Ayakkabıyla Kullanım İçin Kadın

 

Daha verimli ve sağlıklı bir şekilde spor yapabilmek içinc ayakkabılar çok önemlidir. Ayakkabıların tabanları ise ayaklarda oluşabilecek sorunların önüne geçilmesinde baş roldedir.  Scholl GelActiv spor tabanlık 36,5-40,5 ayak numaralarıyla üretilen kadın spor ayakkabıları için uygundur ve kullanıcıların sağlıklı spor keyfini yaşamasına yardımcı olur. Özel tasarımıyla, ayaklarımızda aşırı yük ve basıncı hafifleten Scholl GelActiv spor tabanlık kadın spor ayakkabılarında, sağlık sorunlarının yaşanmasını engellemek ve ayakkabılarımızı daha konforlu hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir.

 

Yeni Scholl GelActiv spor tabanlıklar, sunduğu destek ile ayaklarınızda gün boyu konfor sağlar. Scholl GelActiv spor tabanlık, Bot ve spor ayakkabılar için uygundur. 

 

Termoplastik elastomer malzemeden yapılan Scholl GelActiv Tabanlık kadın spor ayakkabılarına uygun, yorulan ayaklar için geliştirilmiştir ve ayaklarınızda mükemmel jel konforu sağlar. GelActiv teknolojisi darbeleri emer ve ayağınızın maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltır. Ayakkabılarınızı konforlu hale getirmeyi ve sürekli destek sağlamayı amaçlayan Scholl GelActiv tabanlık, ergonomik tasarımı, rahat bir kullanım deneyimi sunar.

 

Scholl GelActiv tabanlık kesilerek kolaylıkla her ayak numarasına uyarlanabilir. Ayakkabınıza yerleştirdiğinizde sabit kalır. Tabanlıklar ılık, sabunlu bezle silinerek kolayca temizlenebilir ve yeniden kullanılabilir.

 

Farklı jel tiplerindeki Scholl GelActiv Tabanlıklar ne işe yarıyor?

 

Çift katmanlı jel, etkili biçimde darbeleri emer ve yürüme veya günlük aktiviteler sırasında ayağınızın maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltır.  Sert jel, ayak oyuğunu ve topuğu desteklerken yumuşak jel darbeleri yumuşatır ve ayaktaki baskıyı azaltır. 

 

Tabanlıkları, belirtilenden daha küçük boyutlarda kesebilir miyim?

 


Keserken keskin bir makas kullanarak tabanlığın kenarlarının yıpranmasını engelleyin. Dikkatlice kestiğiniz sürece tabanlıklar zarar görmez. Önce işaretli çizginin biraz dışından keserek tabanlığın bir anda fazla küçülmesini engelleyin (zira bazı ayakkabıların kalıbı numarasından büyük veya küçük olabilir). Tabanlığı daha sonra gerekirse biraz daha keserek ideal ölçüye kavuşturabilirsiniz.