Memethol Bariyer Sprey 10 Ml
Memethol Bariyer Sprey 10 Ml

Memethol Bariyer Sprey 10 Ml (ALM940026)

Marka : Almediko
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺154,29(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,99(KDV Dahil)
Barkod : 8680782940026

 İlk kullanımdan itibaren hemoroid kaynaklı ağrının geçmesi beklenir.

Ürün kullanım sürecinde ağrının kalıcı olarak giderilmesi hedeflenmektedir.

Ürün kullanımı ile birlikte kaşıntının giderilmesi istenmekte ayrıca mikrobiyal etmenlere karşı oluşturduğu bariyer sayesinde; bakteri, virüs ve fungus kaynaklı kaşıntı oluşumuna karşı koruma sağlamaktadır.

Hemoroid memelerinin günden güne küçülmesi beklenmektedir.

Hemoroid kaynaklı kanamaların bazen aniden , bazen yavaş yavaş durması beklenmektedir.

Tüm eksternal mikrobiyal etmenlerin hemoroidli doku ile temasını engeller böylelikle enfeksiyondan korunan hasarlı dokular iyileşme olanağı bulur.

Hasarlı dokuları koruyucu bariyer tabaka oluşturarak patojenlerden korurken, hastanın kendi normal florasına dokunmaz.

MemeThol Bariyer Sprey Kortizon ve benzeri hormon türevlerini, paraben türevlerini içermez.

Cilde dost olduğu analizlerle tespit edilmiştir.

1. ve 2. Evre hemoroid hastalarında memelerin giderilmesi için genellikle 1 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanımı yeterli olacaktır.

3. ve 4. Evre hemoroid hastaları 2 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanmalıdırlar. (2 şişe kullanımı arasında gün boşluğu olmamalıdır)

Uzaktan sprey edilerek uygulanır, pratiktir. Fitil ya da enjeksiyon aparatı gerektirmez.

Lütfen daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

 

Bu bilgiler yetkili firmaya ait www.memethol.com.tr web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgi için bu siteyi inceleyebilirsiniz.

 

 

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık Beyanı İle İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Benzer Ürünler