Medobyocomplex-M ( Erkek ) Hediyeli Paket 3 Al 2 Öde (DER000783)

0,00
Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,80(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 8697796000783

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Medobyocomplex-M ( Erkek ) Hediyeli Paket 3 Al 2 Öde

 

 

Erkek tipi saç dökülmelerine karşı vitamin, mineral, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlardan formüle edilmiş olup, kapsül formunda üretilmiştir. Hormonal etkiyi baskılamak için  Medobiocomplex M içinde Esansiyel yağ asitleri içeren Saw Palmetto Extract ve Pumpkin Seed Extract bulunmaktadır.

 

Androgenetik Alopesi, hormonal dökülme olup erkek tipi saç dökülmesi olarak da bilinir. Sadece erkeklerde görülmez. Nadiren de olsa kadınlarda da görülebilir. 5 alfa redüktaz enziminin yükselerek DHT oluşumuna sebep olduğu kişilerde DHT, saç köklerine tutunur ve saçın beslenmesini engeller. Beslenemeyen saç kökleri zayıflar, saçlar giderek incelir, sonunda dökülür. Süreç devam ederse saç kökü tamamen canlılığını kaybeder. Bu tip saç dökülmelerinde, alın veya baş ortasında ve arka bölümünde belirgin bir şekilde ve aşamalı olarak saç kaybı oluşur.

Medobiocomplex M, Esansiyel yağ asitleri içeren Saw Palmetto Extract ve Pumpkin Seed Extract ile birlikte 5 alfa redüktaz enziminin yükselmesini engelleyerek DHT oluşumunu baskılar. Formülasyondaki Biotin, B1,B5,B6, Folik asit, L-Sistin, L-Metiyonin ve Çinko yardımıyla saç folükülünü besler ve saçın sağlıklı bir şekilde dökülmeden uzamasına yardımcı olur.

 

Biotin: Güçlü etkisi ile saç folikülünü besler, saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. 2 kapsül toplam 5 mg Biotin içerir. En yüksek biotin oranı ürünlerimizdedir.

 

B1 (Thiamin HCI): Saç folikülünü besler. Sinir hücrelerini güçlendirir.

 

B5 (Calcium D-Pantothenate): Saçın uzamasına yardımcı olur. Saçın nemini ve parlaklığını arttırır.

 

B6 (Pyridoxin HCI): Çinkonun anti-androjen etkisini arttırır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

 

Folic Acid: Saç köklerinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

 

L-Cystine ve L-Methionine: Saçın temel maddesi olan keratini oluşturan amino asitlerdir.

 

Zinc Oxide: Saç folikülünün gelişimini destekleyen, anti-oksidan ve anti-androjen bir mineraldir.

 

Saw Palmetto (%45 yağ asiti içerir) ve Pumpkin Seed Extract: Saç köklerindeki 5-alfa-redüktaz enzimlerinin salgılanmasını baskılayarak, kılcal damarlar yoluyla saç köküne gelen testosteron hormonlarının dehydrotestosteron hormonuna dönüşmesini engeller. Saçın dökülmesine neden olan hormonal etkiden kurtulmasına yardımcı olur.

 

Tavsiye edilen günlük kullanım dozu 1 kapsüldür. Etkinliğini arttırmak için günde 2 kapsülde kullanılabilir. Oda sıcaklığındaki bir miktar su ile yutulmalıdır.

Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır.


Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız.