Lierac Sunific Solaire 2 Yüz Ve Dekolte Bölgesi İçin Güneş Kremi Spf 15 50 Ml Melt İn Cream
Lierac Sunific Solaire 2 Yüz Ve Dekolte Bölgesi İçin Güneş Kremi Spf 15 50 Ml Melt İn Cream

Lierac Sunific Solaire 2 Yüz Ve Dekolte Bölgesi İçin Güneş Kremi Spf 15 50 Ml Melt İn Cream (LIE204228)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺165,39(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,23(KDV Dahil)
Barkod : 3508240204228
Lierac Sunific Solaire 2 Yüz Ve Dekolte Bölgesi İçin Güneş Kremi SPF 15 50 ml Melt in CreamLierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, özellikle yüz bölgesinin bronzlaştırılması için geliştirilmiş bir üründür. Hassas cilt özelliklerine uygun olarak geliştirilmiş olan bu güneş kremi, gönül rahatlığıyla bronzlaşmanıza imkan vermektedir.
Pratik kullanıma sahip şişesi sayesinde sorunsuz bir uygulama sağlayan Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, içeriğindeki zengin mineraller sayesinde cildin yumuşamasına ve nemlendirilmesine de yardımcı olmaktadır.Güvenli bir şekilde bronzlaşmaya imkan sağlayan bu özel krem sayesinde zararlı güneş ışınların oluşturabileceği kırışıklık ve ince çizgilerden de korunabileceksiniz.
 
Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, güneş ışınların meydana getirdiği kırışıklıkların ve ince çizgilerin azaltılmasına yardımcı olurken aynı zamanda içeriğinde bulunan Noni bitkisi sayesinde cildin beslenmesinde de oldukça etkilidir.

Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi Özellikler

Vücuda Etkisi: Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, cildin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda zengi içeriği sayesinde cildin beslenmesini de sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde güneş lekelerini önleyici etkisi de bulunan bu özel ürün, güneş çatlakları ve lekelerinde gözle görülür azalma sağlamaktadır.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, güneşe çıkılmadan önce yüze sürülmektedir. 2 saatte bir aynı işlemin tekrarı gerekmektedir. Yüzme ve terleme gibi durumlarda kremin silinmesi sonrasında aynı işlemlerin tekrarı gerekir. Lierac Sunific Solaire 2 Melt İn Cream SPF 15 Yüz ve Dekolte İçin Güneş Kremi, normal mevsimlerde ise gündüz bakım kremi olarak da kullanılabilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bu özel güneş kremi, güneşe çıkılmadan önce yüz bölgesine bir miktar sürülmektedir.