Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 Ml Vücut Temizleme Jeli
Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 Ml Vücut Temizleme Jeli

Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 Ml Vücut Temizleme Jeli (LIE206451)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺73,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺43,96(KDV Dahil)
Barkod : 3508240206451
Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 ml Vücut Temizleme JeliLierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli, temiz ve kadife gibi yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olurken aynı zamanda cildinizin çok nazik bir şekilde temizlenmesine de yardım eden çok özel bir üründür.
Vücudunuzda duyumsal hoş kokulu bir köpüğe dönüşen bu özel temizleme jeli, sabun içermeyen, yarı şeffaf özelliğe sahiptir. Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli, 24 saat boyunca cildin nemlendirilmesini sağlarken aynı zamanda hoş bir şekilde kokmanıza da yardımcı olur.
 
Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli, tamamen bitkisel içerikli, doğal ve güvenilir özelliklte bir ürün olarak, dostlarınıza da hiç düşünmeden tavsiye edebileceğiniz üstün özelliklere sahiptir. Fiyat olarak da çok uygun olan bu vücut temizleme jeli doku düzenleyici ve rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. 

Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli Özellikleri

Vücuda Etkisi: Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli, cildin en iyi şekilde nazik ve nemlendirici özellikte temizlenmesine yardımcı olurken, antioksidan sayesinde de cildin dokularının düzenlenmesine ve rahatlatıcı bir etki yaşanmasına yardım eder. Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 3 Beyaz Çiçek Özlü Vücut Temizleme Jeli, 24 saat boyunca uygun nem seviyesinin oluşturulmasına yardım ederken, temiz ve kadife gibi yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.

Uygulanan Bölge: Vücut temizliği için özel olarak geliştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Masaj yaparak uygulanması daha iyi sonuçlar veren bu 3 beyaz çiçek özlü vücut temizleme jelini, banyoda ya da duşta ferahlık etkisi için mutlaka deneyiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Banyoda veya duşta rahatlıkla uygulanmaktadır.