Lierac Magnificence Day & Night Melt-İn Cream Gel 50 Ml - Karma Ciltler İçin Kırışıklık Bakım Kremi
Lierac Magnificence Day & Night Melt-İn Cream Gel 50 Ml - Karma Ciltler İçin Kırışıklık Bakım Kremi

Lierac Magnificence Day & Night Melt-İn Cream Gel 50 Ml - Karma Ciltler İçin Kırışıklık Bakım Kremi (LIE206383)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺419,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺251,75(KDV Dahil)
Barkod : 3508240206383
Lierac Magnificence Day & Night Melt-in Cream Gel 50 ml - Karma Ciltler İçin Kırışıklık Bakım KremiLierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml karma ciltler için geliştirilmiş özel bir üründür. Yaşlanma karşıtı bakım sağlayan ürün hafif jel yapısı ile üstün koruma sağlar. Uzun süreli olarak mat ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki D-Giyox kompleks, Hyaluronik asit ve A ve C vitaminleri sayesinde kırışıklık görünümünü ve sıklık kaybını azaltmaya yardımcı olur ve cildin genç görünümüne kavuşmasını destekler. Lierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml, matlaştırıcı pirinç pudrası ve nemlendirici ajanlar ile zenginleştirilmiştir ve uygulandığı andan itibaren güzel ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. 

Zaman içerisinde cildin kırışması doğal olarak gerçekleşir. Cildin çeşitli nedenlere bağlı olarak kırışması engellenemeyebilir ancak düzenli bakım yapıldığında ve doğru ürünler tercih edildiğinde kırışma sorunu ertelenebilir.
Lierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml ile karma olan ciltlerde kırışıklık karşıtı bakım ileri düzeyde gerçekleşebilir. Üst düzey bakımı gerçekleştirebileceğiniz ürün olan Lierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml ile ekstra bakım sağlamak da mümkündür.

Lierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml Özellikleri
·         Lierac Magnificence Day Night Melt-in Cream Gel Karma Ciltler İçin Kırışıklık Kremi 50 ml kırışıklıkları giderir.
·         Cildi nemlendirir.
·         Cilde enerji ve parlaklık sağlar.
·         Cildi içeriği ile besler.
·         Uzun süreli koruma sağlar.
·         Güzel ve ışıltılı bir cilt sunar.
·         Parfüm ve paraben içermez. Test edilmiştir.
 
İçeriği: D-Giyox kompleks, hyaluronik asit ve A ve C vitaminleri.

Kullanımı: Sabah ve/veya akşam temiz cildinize uygulayın. Makyaj bazlı olarak da kullanıma uygundur.
Ürün 50 ml'dir.
 
Benzer Ürünler