Lierac Liftissime Serum 30 Ml - Şekillendirici Serum
Lierac Liftissime Serum 30 Ml - Şekillendirici Serum

Lierac Liftissime Serum 30 Ml - Şekillendirici Serum (LIE206802)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺518,37(KDV Dahil)
İndirimli : ₺311,02(KDV Dahil)
Barkod : 3508240206802
Lierac Liftissime Serum 30 ml - Şekillendirici SerumLierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum ürünü, ciltte meydana gelen kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Göz kapaklarında meydana gelen kırışıklıkların giderilmesinde oldukça etkili olan Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum, göz çevresi üzerinin de elastikiyet kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Bu özel serum sayesinde göz çevresinin güçlenmesi, dolu ve dolgun bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olunmaktadır.
 
Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum içeriğindeki bitki özleri ve zenginleştirilmiş doğal formülü sayesinde göz çevresinde ve göz kapaklarında meydana gelen şişkinliklerin ve koyu renkli halkaların azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Kısa sürede etkisi gösteren LieracLiftissime Serum Şekillendirici Serum, hızlı gerdirme etkisi göstermektedir. Farklı bir deneyim için Flavo- C Serum İnce Çizgiler İçin Serum da kullanılabilmektedir.

Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum Özellikleri

Vücuda Etkisi: Göz kamaştırı genç bakışları hedefleyen Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum, göz çevresi ve göz kapaklarının bakımlı bir hale gelmesine yardım etmektedir. Kısa süre içinde etkin gerdirme maddesi sayesinde etkili bir çözüm sunan Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum, göz kapaklarının gerilmesine ve aynı zamanda elastikiyet kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ciltte oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan bu özel serum sayesinde, göz kapaklarının ve göz çevresinin elastikiyet kazanması sağlanmaktadır. Göz çevresini güçlendirici etkiye sahip olan Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum, cildin dolu ve dolgun bir hal almasına yardımcı olmaktadır.

Uygulanan Bölge: Cildin yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Lierac Liftissime Serum Şekillendirici Serum, güne başlamadan ya da yatmadan önce cildin yüz bölgesine masaj yaparak uygulanmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bu özel serum güne başlamadan ya da gece yatmadan önce uygulanmaktadır.
 
Benzer Ürünler