Lansinoh G. Pedi 24´Lü
Lansinoh G. Pedi 24´Lü

Lansinoh G. Pedi 24´Lü (LAN991499)

Marka : Lansinoh
Fiyat : ₺18,76(KDV Dahil)
Barkod : 5060062991499
Lansinoh G. Pedi 24'lü

Tek Kullanımlık 24 Adet G. Pedi.

Emziren annelerin başlıca sorunları arasında meme ucu tahrişi ,çatlakları gelir. Bunların sebebi ise annenin göğsünü korumamasıdır. Anne bu soruna dikkat edere khem bebeğin beslenmesini kesmek zorunda kalmaz hem de kendi daha sağlıklı bir durumda olur.

Lansinoh disposable göğüs pedleri anne göğsünde bakteri ve mikroorganizma  üremesini engelleyen göğüs koruyucu özelliği olan koruyucu bir peddir. Bakteri önleyici özel dokusu ile bakteri üremesini engellemesinin   yanı sıra  oluşturduğu mekanik bakımla göğsü koruyucu bir özelliği bulunur.

Tek kullanımlıktır. Paket içerisinde 24 adet bulunur. Giysilerin altından asla hissedilmeyecek şekilde ince dizayn edilmesinin yanında bir o kadar da süper emiş gücüne sahiptir. İçindeki astar polimerde yapılmıştır. Damlayan sütü toplar ve cilde temasını engeller.

Kullamını kolaylaştırmak için ıslandığında dahi kaymayı önleyici bantları sayesinde şeklini korur ve kolay bir kullanım için destek oluşturur.

Annelerin ve bebekleri için tasarlanmış olmasında dolayı pedler tek tek paketlenmiştir. İstediğiniz kadarı yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Böylelikle kendinize gereksi fazlalıkta yük etmemiş olursunuz.
 
Benzer Ürünler