John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlar için Renk Açıcı Sprey 100 ml

John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlar için Renk Açıcı Sprey 100 ml (JHF227468)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺99,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,54(KDV Dahil)
Barkod : 5037156227468
SHEER BLONDE®
JOHN FRİEDA SHEER BLONDE CONTROLLED LİGHTENİNG SPRAY 100 ML
SARI SAÇLAR İÇİN RENK AÇICI SPREY

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kuaför salonlarından ilham alan formül maksimum sarışın etkisini ortaya çıkarır. Jojoba yağı, bal ve yulaf özü kompleksi içerir.

Nemlendirici formül saçtaki tüm sarı tonları ortaya çıkararak renk vermeden saçlara ışıltı ve parlaklık katmaya yardımcı olur.

Sarı saçı koyu ve mat gösteren birikintileri ve kalıntıları nazikçe temizler.

Biraz ekstra neme ihtiyaç duyan doğal, boyalı veya gölgeli koyu sarı saçların kullanımı için uygundur.

KULLANIM VE İPUÇLARI
DOĞAL KAHVERENGİ VEYA DAHA KOYU TONLARDAKİ SAÇLARDA, YOĞUN ŞEKİLDE RENGİ AÇILMIŞ SAÇLARDA (4-8 TON AÇILMIŞ SAÇLARDA VEYA SARI SAÇIN PLATİN YA DA BEYAZ TONLARINDA KULLANMAYINIZ.


Kullanmadan önce lütfen talimatları ve uyarı bildirimini okuyunuz.

Kullanım Şekli: En iyi sonuç için, bakım kremi uygulandıktan sonra havluyla ıslaklığı alınmış saça sıkınız, daha sonra şekil veriniz. 

Optimal renk açma için, saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra saç düzleştiricisi veya saç maşası kullanınız. İki saç yıkama arasında sadece bir kez kullanınız. Sadece temiz, ıslak saça uygulayınız.

İki boyama işlemi arasında 10 defadan fazla kullanmayınız.


UYARI: Hidrojen peroksit içerir. Saçta kuruma, saç kopması, ciltte hassasiyet veya kızarıklık olduğu takdirde kullanmayı bırakınız. Bu ürün saçınızın rengini kalıcı olarak açar. Doğal kahverengi veya daha koyu tonlardaki saçlarda ve yoğun şekilde rengi açılmış saçlarda (4-8 ton açılmış) veya sarı saçın platin ya da beyaz tonlarında kullanmayınız. Sadece saçlarda ve harici kullanım içindir. 2,5 cm'den kısa yeni çıkan saçlarda kullanmayınız. Hassas, tahriş olmuş veya hasar görmüş saç derisi üzerinde kullanmayınız. Kullandıktan sonra hemen ellerinizi yıkayınız veya uygun eldiven giyiniz. Gözlerle ve hassas bölgelerle temasından kaçınınız. Böyle bir durum oluşursa, derhal bol suyla yıkayınız. Kutuyu güneş ışığından koruyunuz ve sıcağa maruz bırakmayınız. Çevresindeki kumaşları spreyden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.