John Frieda Frizz Ease Parlaklık Sağlayan Saç Bakım Serumu 50 ml

John Frieda Frizz Ease Parlaklık Sağlayan Saç Bakım Serumu 50 ml (JOH202014)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺107,11(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,98(KDV Dahil)
Barkod : 5037156202014
John Frieda Frizz - Ease Mükemmel Görünüm için Parlatıcı Serum 50ml

Marka Adı: John Frieda
Ürün Adı: John Frieda Frizz Ease Serum Mükemmel Görünüm İçin Parlatıcı Serum
Ürün Miktarı: 50 ml
Ürün Özellikleri: Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Saçın ışıltısını artırmaya ve yumuşatmaya yardımcıdır. Saça nemlenme ve esneklik sağlamaya çalışır. İçerdiği farklı vitaminlerle saçı besler. Elektriklenen, kabaran saçlarda yatışma sağlayabilir. Saça düz ve kusursuz bir görünüm sunmayı amaçlar.
Sonuç: Pürüzsüz ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Kuru saça uygulanır. Bir miktar ürün, saça eşit biçimde uygulanır. Doğrudan saç köklerine uygulanmaz.

Çoğu kadın parlak, ipeksi saçlara sahip olmayı ister. Ancak, kuaför işlemleri, hava değişimleri ve bir çok iç-dış etkene bağlı olarak, saçlar, matlaşır, donuk görünür. Saçların parlaması için, sağlıklı olması gerekir.

Parlak saçlara sahip olmanın, sağlıklı beslenme ile de ilgisi vardır. C, E ve A vitamini içeren besinler, saçı korur ve besler.


Parlak saç görünümü elde etmenin bir diğer yolu da, doğru ürünleri kullanmaktır. Saç yapısına uygun olarak seçilen ürünlerle, ipeksi saçlara sahip olmak mümkündür.

John Frieda Frizz Ease Serum Mükemmel Görünüm İçin Parlatıcı SERUM  saça düz, pürüzsüz bir görünüm sağlamaya çalışır. Uçuşan saçları, kontrol altına almaya çalışır.


Saçı yumuşatmaya ve ışıltısını artırmaya yardımcıdır. Saça parlaklık katmaya çalışır. Sağlıkla ışıldayan saçlara sahip olmanıza yardımcıdır.


Saçlardaki elektriklenmenin önüne geçmeye çalışır. Havalı saçlara sahip olmanızı kolaylaştırabilir. Saçın nem dengesini korumaya çalışır.