Institut Esthederm Youth Cream Eye Contour 15 Ml
Institut Esthederm Youth Cream Eye Contour 15 Ml

Institut Esthederm Youth Cream Eye Contour 15 Ml (INE007542)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺398,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺338,72(KDV Dahil)
Barkod : 3461020007542
Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream 15 ml

Genel olarak yaş ilerlemesi sebebiyle ciltte görülmeye başlayan belirtiler kişiyi estetik açıdan olumsuz etkileyen cilt problemleridir. Çeşitli nedenlerle ciltte ortaya çıkan kırışıklıkların, ince çizgilerin ve çeşitli belirtilerin asıl sebebi yaş ilerlemesidir. Bu cilt problemleri bir çok insan tarafından hoş karşılanmamaktadır ve kişilerin dış görünüşünü olumsuz etkileyen, estetik açıdan sıkıntı yaratan bir görüntü oluşturmaktadır. Kırışıklık ve ince çizgi görünümü yaşlanmaya delalettir ve kimse bu durumdan hoşlanmaz. Özellikle göz ve çevresinde kırışıklık görünümü oldukça yoğundur ve bu bölgede cilt oldukça hassastır. 

Cildin, özellikle göz ve çevresinin kırışıklık görünümünden kurtulması için oldukça etkili, cildin görüntüsünü düzenlerken bakımını yapacak ve bu bakım doğrultusunda cildin sağlığını kazandıracak bir ürünün kullanılması önemlidir. Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream, göz ve göz çevresinin kırışıklık görünümünü düzeltecek ve ışıltı sağlayacak başarılı bir üründür.

Institut Esthederm CycloSystem EyeContour Youth Cream 15 ml Özellikleri

Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream, göz çevresinin bakımını yapar, sıkılaştırır ve canlı, parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.
İçeriği kolajen kürecikleri ile zenginleştirilmiş olan bu ürün ilk kullanımdan itibaren göz çevresini pürüzsüzleştirir, aydınlatır ve göz çevresindeki kırışıkları gözle görülür bir şekilde aydınlatır.
Göz altında oluşan mor halkaları ve torbaları yok eder. Halkaların rengini açar.
Göz çevresindeki narin deriyi güçlendirir ve kolayca kırışık oluşmasını engeller.
Göz çevresini nemlendirir ve bakımı yapar. 

Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream 15 ml Kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kuru ve temiz göz çevresine, göz çevresinin iç kısmından dışa doğru nazik hareketlerle uygulayın.
Benzer Ürünler