Institut Esthederm Time Technology Cream 50Ml
Institut Esthederm Time Technology Cream 50Ml

Institut Esthederm Time Technology Cream 50Ml (INE011341)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺243,09(KDV Dahil)
İndirimli : ₺206,63(KDV Dahil)
Barkod : 3461020011341
Institut Esthederm Time Technology Cream 50 ml

Kırışıklık görünümü, bu sorunu yaşayan kişilere estetik açıdan sıkıntı veren bir durumdur. Kırışıklık görünümünün çeşitli sebepleri vardır. Cildin nem kaybetmesi, güneşten olumsuz etkilenmesi, dış etkenlerin cilde verdiği zarar gibi sebepler kırışıklık sebebidir ancak kırışıklık görünümünün en önemli sebebi yaş ilerlemesidir. Yaşlanan cilt işlevini yitirir ve elastikiyetini kaybeder. Sahip olduğu doğal ışıltıyı yitirir ve matlaşır. Matlaşan cilt genç görünümünden uzaklaşır ve yaşlanmış bir cilt görünümüne kavuşur. Ayrıca kuruyarak nemini yitirmesi de cildin kırışıklık görünümüne etki eder. 

Bu durum kırışıklık görünümüne sahip olan kişiler için olumsuz bir görüntü yaratır. Bu durumda cildin bu görünümünden kurtulması için ekstra bir bakıma ihtiyacı vardır. Institut Esthederm Time Technology Cream, cildinizin ihtiyaç duyduğu kırışıklık bakımını yapacak başarılı bir üründür. Esthederm ürünlerindenolan krem cildin kırışık görünümünü ortadan kaldırarak, daha gergin, yaşını göstermeyen, ışıl ışıl, derinlemesine beslenmiş ve sağlıklı, ferahlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Institut Esthederm Time Technology Cream 50 ml Özellikleri

Institut Esthederm Time TechnologyCream, özel olarak yaşlanma belirtileri gösteren cildinize anti aging etkisi yapan bir bakım kremidir.
İçeriğindeki mikro sikülasyon teknoloji ile cildinizi yenileyerek cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Ciltte detoks etkisi gösterir, cildi tazeler ve cildin oksijen alarak beslenmesini sağlar. Bu sayede daha taze ve pembe bir renk almasına yardımcı olur
İçeriğinde bulunan sedef tozu ile cilde ışıltı sağlar. 
Cildin dış görünümünü düzenler ve pürüzsüzleştirir.

Institut Esthederm Time Technology Cream 50 ml Kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere veya belirtilen zamanlarda bir kere önceden temizlenmiş ve kuru yüz ve boyun bölgesine uygulayın.
Kremsi ve hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.
Benzer Ürünler