Institut Esthederm Photo Reverse Cream 50 Ml
Institut Esthederm Photo Reverse Cream 50 Ml

Institut Esthederm Photo Reverse Cream 50 Ml (INE008976)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺398,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺338,72(KDV Dahil)
Barkod : 3461020012423
Institut Esthederm Photo Reverse Cream 50 ml
 
Lekeli Ciltler İçin Çok Yüksek Koruyucu Güneş Kremi
 
Cildin pigment lekeleri geliştirerek güneşe tepki verme alışkanlığının olduğu durumlarda, pigmentler bu lekeleri çevreleyen cilt dokusundan daha hızlı bronzlaşma eğilimi taşır. Bronzlaştıkça, pigment lekeleri ile bu lekeleri çevreleyen cilt dokusu arasındaki fark daha da belirginleşir. Photo Reverse aşırı pigmentleşmeyi düzeltir. Yeni pigment lekelerinin ortaya çıkmasını önler ve önceden oluşmuş lekeleri azaltır. Photo Reverse sayesinde aşırı pigmentleşmiş cilt güneşin keyfini rahatça sürebilir ve iyi korunan cilt tonu parlaklık kazanır.

Yaz mevsiminde her zamanki leke karşıtı gündüz kremi yerine kullanabilirsiniz. 
 
Maksimum koruma sağlar, cildin pigmentleşmesinin gittikçe açılmasına imkan tanıyarak melanojenez sürecinin önüne geçer ve UV ışınlarının nem giderici etkilerini telafi eder. 
Filtreler ve korumalara ek olarak, bu ürün foto-yaşlanma, kızarıklık ve cilt kanserlerinin oluşma riskini önlemek amacıyla cilt hücrelerine biyolojik koruma sağlar.
 
Sonuç:

Güneşten maksimum koruma sağlerken var olan pigment lekelerinin görünümünü azaltmaya çalışan Photo Reverse yeni lekelerin oluşmasını da engellemeye çalışır. Suya ve tere dayanıklıdır.

Kullanımı;

Yüz ve vücut bölgesine,güneşe çıkmadan 20 dk önce uygulayınız. Her 2 saatte bir tekrarlayınız.
Suya ve tere karşı dayanıklıdır.
Benzer Ürünler