Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50Ml
Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50Ml

Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50Ml (INE008969)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺398,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺338,72(KDV Dahil)
Barkod : 3461020008969
Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50 ml

Güneşin cilt ve vücut için bir çok faydası vardır ancak cilt için zararlı etkileri de bir o kadar fazladır. Güneşin yaydığı zararlı UV ışınları cildimiz için çeşitli sorunlar oluşturabilir. Kuruma, nem kaybı, güneş yanığı, güneş lekeleri gibi sorunlara neden olan güneşin bu zararları hassas ciltlerde daha da fazladır. Hassas ve açık renk ten rengine sahip olan kişiler, güneşin zararlı ışınlarına daha çok maruz kalır ve daha fazla zarar görür. 

Alerjiye eğilimli, hassas ve güneşe karşı toleransı olmayan ciltlerin güneşle temaslarında onları derinlemesine koruyacak bir ürüne ihtiyaç duyarlar. Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream, hassas ve açık renk ten rengine sahip kişileri güneşin zararlarına karşı koruyacak, cildinize maksimum koruma sağlayacak ve cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlayacak olan bir üründür. Esthederm kullanıcılarının da sonuçlarından memlun olduğu bu ürünü kullanmanızı tavsiye deriz.

Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50 ml Özellikleri

Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream, hassas ve güneşe çok fazla maruz kalacak kişiler için kullanılabilen, maksimum koruma sağlayan güçlü bir güneş koruyucu kremdir.
Kullanımı ile birlikte cildi maksimum koruma altına alır. Cildin yanıklara, kızarıklara ve acılara maruz kalmasını engeller.
Güneşlenme sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerine karşı önlem alır.
Güneşe çıkamayacak durumda olan, cildinde yaraları olan veya ilaç kullanan kişiler tarafından da güvenle kullanılabilir.
Suya ve tere dayanıklı formülü ile sporcular tarafından da kullanılabilir.
Ciltte hassasiyete ve alerjiye neden olmaz.

Institut Esthederm No Sun Ultra High Protection Cream 50 ml Kullanımı

Güneşlenmeden yaklaşık 20 dakika önce tüm cildinize özellikle yüz ve göğüs dekolitesi bölgesine uygulayın.
Her 2 saatte bir ürünün kullanımını tekrarlayın.