Institut Esthederm Lift Patches 10X2Ml
Institut Esthederm Lift Patches 10X2Ml

Institut Esthederm Lift Patches 10X2Ml (INE013024)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺653,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺555,72(KDV Dahil)
Barkod : 3461020013024
Institut Esthederm Lift Patches 10x3 ml Sıkılaştırıcı Ped

Tüm ciltlerin kullanabileceği ürün göz çevresinin sıkılaşmasına, pürüzsüzleşmesine destek olur. Yorgunluk izlerini azaltan ve hasarların giderilmesine destek olan pedler etkili bakım gerçekleştirir. Institut Esthederm Lift Patches 10x3 ml Sıkılaştırıcı Ped, göz altında oluşan halkaların azalmasına yardımcı olan ürün sıkılaştırıcı ve sıkılık kaybını önleyici bakım sunar. Yapılandırıcı ve yenileyici bakım sunan ürün, gözaltı torbaları, sarkmaları ve yaşlılık izlerini giderici bakım gerçekleştirir. Göz çevresini sıkılaştıran pedler cildi pürüzsüzleştirir, yorgunluk izlerini de giderir. Derinlemesine yapılandırıcı bakım sunan ürün canlı, enerjik cilt gelişimini destekler. Sarkmaları ve yaşlılık izlerini gideren ürün sıkılaştırıcı bakım gerçekleştirir. Cildin genç ve yeni olmasına destek olan ürün enerjik cilt gelişimini destekler. 

Institut Esthederm Lift Patches 10x3 ml Sıkılaştırıcı Ped Özellikler:

Göz çevresini sıkılaştıran pedler yardımı ile cildin pürüzsüzleşmesi sağlanır. Göz altında meydana gelen izler ve kırışıklıklar önlenir. Canlı ve sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürün narin göz çevresini derinlemesine besler. Göz çevresini kalıcı şekilde sıkılaştırır. Pedler gözle görülür şekilde sarkma etkilerini yok eder. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olan pedler koyu renkli daireleri, gözaltı torbalarını, kırışıklıkları giderici etki sağlar. Göz çevresindeki etkili bakımı en iyi şekilde gerçekleştiren ürün pürüzsüz, canlı cilt gelişimine destek olur. Bölgedeki hasarların giderilmesine yardımcı olur. Gençleştirici ve yenileyici bakım sunan ürünle göz çevresinin yapılanması sağlanır. %100 doğal olan ürün anti aging bakım sunar. Tahriş ve hasarlara neden olmaz. Cildin kendine has olan değerlerine engel olmaz.

Göz Çevresine Etkisi: Göz çevresinde meydana gelen sarkma, kırışıklık, kazayağı gibi sorunların giderilmesi noktasında koruyucu bakım gerçekleştirir. Cildin pürüzsüzleşmesine destek olan ürün sağlıklı, canlı gelişimini destekler. Kalıcı sıkılaşma sağlayan ürün göz çevresi hasarlarını giderir, onarıcı bakım sunar. 

Uygulanan Bölge: Sıkılaştırıcı ped kırışıklık ve kazayağı olan bölgelere usulüne uygun olarak uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru kazayağı bölgesine uygulanan ped parmak uçları yardımı ile iyice yedirilir. En az 5 dakika bekletilen ürün sonrasında çıkarılır ve kalan kremin göz çevresine yedirilmesi sağlanır. Durulamaya gerek yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Kısa süreli yoğun olarak anında sıkılaşmaya izin veren ürünü her an kullanmak mümkündür. Ürün 10x3ml şeklinde sunulmaktadır.

Not: Sıkılaştırıcı pedler kırışıklıkların giderilmesi için etkili bakım sunar. Ürünler tek kullanımlıktır. Birden fazla kez kullanılmamalıdır.