Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30Ml
Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30Ml

Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30Ml (INE008280)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺775,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺659,51(KDV Dahil)
Barkod : 3461020008280
Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30 ml - Yoğun Nemlendirici

Yaşlanan ve aşırı nemsiz kalan ciltler için geliştirilmiş olan nemlendirici bakım serumudur. Kuru, hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiş olan güçlendirici ve yatıştırıcı bakım serumu 48 saat süreli nemlendirici bakım sunar. Kuruluk nedeni ile oluşan çizgi görünümünün azalmasına da destek sunar. Taze ve canlı cilt gelişimine yardımcı olan bakım ürünü gün içerisinde ciltte kaybolan suyun geri kazanılmasını destekler. Ciltte meydana gelen dengesizlik, kuruluk kaynaklı sorunları gideren bakım ürünü cildin mat görünmesine yardımcı olur. Termal suyu içeriği ile yatıştırıcı ve onarıcı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30 ml, yüzün her bölümüne eşit şekilde dağılan ürün cildin daha taze ve aydınlık görünmesine destek sunar. Dermotolojik olarak test edilen bakım ürünü hassas ciltler için de uygundur. Cildi yıpratmamak için yüzün ortasına dışa doğru uygulanması gerekmektedir.

Institut Esthederm Intensif Hyaluronic Serum 30 ml - Yoğun Nemlendirici Özellikleri:

Dermotolojik olarak test edilmiş olan ürün hassas ciltler için geliştirilmiştir. Cildin yatışmasını ve yenilenmesini sağlayan bakım ürünü yoğun nemlendirme ve dolgunluk etkisi yaratır. Farklı formlarda kullanılan ürün yumuşatıcı ve dengeleyici bakım sunar. Cldin rahatlamasına destek olan bakım ürünü cilde yoğun nem kazandırır. Patentli serum cildin katmanlarına iner ve yoğun nemledirici bakım sunar, yeniden yapılandırma gerçekleştirir. Cilt tonunu dengeleyen bakım ürünü aşırı derecede nemsiz ve kırışıklıklara karşı yoğun bakım sağlar. Cilt tonunu dengeler ve cildi rahatlatır. Cildin canlı ve etkili şekilde bakım kazanmasına destek olan serumla gereken koruyucu bakım gerçekleşir. Yoğun nemlendirme sağlayan bakım ürünü anti aging bakım sağladığı için yaşlılık etkilerinin giderilmesine destek sunar.

Vücuda Etkisi: Yoğun nemlendirici özellikli ürün cildin denge kazanmasına ve kırışıklıklara karşı korunmasına yardımcı olur. Cildin canlı ve pürüzsüz olmasına destek olan ürünle gereken koruyucu ve yapılandırıcı bakım sağlanır. Yenileyici, gençleştirici bakım ürünü dengeleyici bakım gerçekleştirir. Cildi yumuşatan bakım ürünü ile maksimum koruma sağlanır.

Uygulanan Bölge: Canlandırıcı ve gençleştirici bakım ürünü yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kulanım Şekli: Temiz cilt yüzeyine serum nazikçe uygulanır. Tek başına ya da yüz bakım kremi ile uygulanan ürün yüz ve boyun bölgesine günde 2 kez dairesel hareketlerle uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Temiz cilde uygulanan ürün sabah ve akşam günde 2 kez uygun miktarda uygulanır. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler