Institut Esthederm Hydra System Aqua Protection Fluid 50 Ml
Institut Esthederm Hydra System Aqua Protection Fluid 50 Ml

Institut Esthederm Hydra System Aqua Protection Fluid 50 Ml (INE011150)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺209,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺178,32(KDV Dahil)
Barkod : 3461020011150
Institut Esthederm Hydra System Aqua Protecting Fluid 50 ml - Nemlendirici Koruyucu

Cilde yoğun nem sağlayan ürün etkili koruma sağlar. Cildi UV ışınlarına karşı korur. Doğal nemlendirici özellikli ürün bağışıklık sistemini korur ve serbest radikallere karşı cildin performansının artmasına destek olur. Institut Esthederm Hydra System Aqua Protecting Fluid 50 ml, cilde uygun hidrasyon sağlayan ürün su dengesini muhafaza eder. Metabolizmanın etkili şekilde çalışmasına de destek olur. Ciltte meydana gelebilecek yaşlanma etkilerinin giderilmesine destek olur. Kuru olan ciltlerde etkili nemlendirme bakımı sunan ürün akışkan yapısı ile hızla etki eder ve kolay kullanımlıdır. Yağlı his bırakmayan ürün cildi derinden nemlendirir ve cildin dış hasarlara karşı korunmasına yardımcı olur. Atopik ciltlerde yatışma ve nemlenme sağlayan ürünle üstün bakım gerçekleşir. Doğal içerikli ürün yoğun nemlendirici bakımı üstün şekilde gerçekleştirir.

Institut Esthederm Hydra System Aqua Protecting Fluid 50 ml - Nemlendirici Koruyucu Özellikleri:

Kuru ciltler için geliştirilmiş olan ürün etkili nemlendirici bakım gerçekleştirir. Cilde nemin hapsolmasına imkan tanır. Akışkan yapılı ürün cilde kolaylıkla etki eder. Ciltte emilen bakım ürünü dış hasarlara karşı cildin korunmasına yardımcı olur. Cildin sağlıklı ve canlı olmasına destek olur. Güçlendirici bakım ürünü derinden bakım gerçekleştirir. Soğuk, rüzgarlı havalar, güneş ve yetersiz su kullanımı cilt kuruluğunun giderilmesine destek sunar. Bu tür sorunların giderilmesine imkan sunmak için geliştirilmiş olan etkili nemlendirici cilt hasarlarına neden olmaz. Tüm sorunların giderilmesi noktasında etkili bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cilt kuruluğunu ortadan kaldıran ürün donuk, mat ve grimsi görünümü de giderici etki sunar. Cilde yoğun nem sağlayan ürün kalıcı ve onarıcı çözümler geliştirir. İnce çizgi görünümlerini düzenleyen ürün etkili bakımı maksimum seviyede gerçekleştirir.

Vücuda Etkisi: Cilde esneklik kazandıran ürün kuru ciltler için geliştirilmiştir. Yoğun nem sağlayan ürün kuruluk kaynaklı hasarların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine destek olur. Cilt tarafından kolaylıkla emilen ürün yaşlanma sorunlarını giderir ve cilde enerji kazandırır.

Uygulanan Bölge: Cilde derinden bakım uygulayan ürün tüm cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam temiz ve kuru cilt yüzeyine uygulanan ürün günlük olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam günde 2 kez temiz cilde uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler