Institut Esthederm Cellular Water 200Ml
Institut Esthederm Cellular Water 200Ml

Institut Esthederm Cellular Water 200Ml (INE011136)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺298,59(KDV Dahil)
İndirimli : ₺253,80(KDV Dahil)
Barkod : 3461020013253
Institut Esthederm Cellular Water Spray 200 ml - Tüm Cilt İçin Nemlendirici

Tüm cilt tipleri için kullanılan ürün cildin enerji durumunu karşılar. Cilde ferahlık, ışıltı ve canlılık kazandıran ürün etkili bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Ciltlerde gelişmiş olan kuruluk sorununu, hasarları da yatıştırma ve giderme noktasında üstün bakım sunar. Cildi canlandıran ve enerji kazandıran bakım ürünü ihtiyaç halinde istenilen sıklıkta kullanılır. Etkili bakım spreyi nemlendirici özelliğinin yanında makyajın sabitlenmesine de destek olur. Günlük olarak istenilen sıklıkta kullanılabilen Institut Esthederm Cellular Water Spray 200 ml, canlandırıcı ve tazeleyici etki geliştirir. Dayanıklı ve sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürün harika bakım sunar. Cildin canlanmasını ve enerji kazanmasını sağlayan sprey makyajın da sabitlenmesine destek olur. Cilt için son derece önemli olan su cilde nem kazandırır. Ürün içerdiği termal su yardımı ile belli bir süre nem desteği sunmaktadır. Sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürün etkili ve güçlü bakım sunar. Kalıcı ve canlı gelişim için ideal bir üründür.

Institut Esthederm Cellular Water Spray 200 ml - Tüm Cilt İçin Nemlendirici Özellikleri:

Cildin nemlenmesi ve enerji kazanması çok önemlidir. Termal su içerikli ürün ciltteki rahatsızlıkların giderilmesi noktasında etkili çözümler geliştirmektedir. Çeşitli olumsuz koşullar kaynaklı ortaya çıkan cilt hasarlarının giderilmesi ve önlenmesi noktasın da etkili bakım gerçekleştirir. Suyu taklit eden mineralleri ve aktifleri ile nemlendirici bakım gerçekleştirir. Cildin yeniden canlanmasını, sağlık ve tazelik kazanmasını sağlar. Işıltılı cilt gelişimini destekleyen bakım ürünü cildin kalitesini arttırıcı bakım uygular. Cildin mükemmel görünmesine destek olur. Canlandırıcı, etkili gelişimi destekleyen içeriği ile dayanıklı, sağlıklı cilt gelişimi desteklenir. Cildi canlandıran, enerjisini geri kazandıran temel bakım ürünü ile gereken koruyucu içerik sağlanır. Cilde canlılık kazandıran ürün makyajın sabitlenmesi için de kullanılmaktadır. Nemlendirici bakım sunan ürün gereken gelişimin sağlanmasına destek olur. 

Vücuda Etkisi: Cildin nemlenmesini, enerji kazanmasını ve makyajın sabitlenmesini sağlayan bakım ürünü ile canlı, sağlıklı cilt gelişimi desteklenir. Dayanıklı ve gelişmiş cilt gelişimini destekleyen bakım ürünü ile gereken canlandırıcı bakım sağlanır. Kalıcı makyaj yapılması için de son derece önemli koruyucudur. Cildi derinden besler ve korur.

Uygulanan Bölge: Tüm cilde uygulanacak olan ürün temiz cilt yüzeyine kullanılır.

Kullanım Şekli: Cildin makyajının sabitlenmesi ve enerjik, canlı gelişimi için uygulanır. Bakım öncesi ürün etkinliğini arttırmak için temiz cilde püskürtülür.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gerektiğinde istenilen sıklıkta cilde püskürterek uygulanır. Makyajı sabitlemek için kullanılan ürün 200 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol miktarda su ile durulama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler