Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Care 15Ml
Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Care 15Ml

Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Care 15Ml (INE012898)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺442,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺376,46(KDV Dahil)
Barkod : 3461020012898
Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream 15 ml Kırışıklık Göz Çevresi Kremi

Göz çevresinde bakım gerçekleştiren ürün nemlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı bakım sunar. Göz çevresini tamamen nemlendiren ürün yatıştırıcı ve rahatlatıcı bakım gerçekleştirir. Günlük bakım sunan ürün göz çevresinde meydana gelen birçok olumsuz durumun yani; stres, nemsizlik, lens kullanımı, yanlış bakım ürünleri gibi göz çevresi sorunları giderici bakım uygular. Göz çevresindeki morlukları, şişlikleri, ince çizgi ve kurulukları yok eder. Hassas olan göz çevresi için üstün koruyucu olan ürün dış tehditlere karşı savunma geliştirir. Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream İçeridiği termal su yardımı ile onarıcı ve yatıştırıcı bakım gerçekleştirir. Gözaltında mevcut olan şişliği giderir, göz çevresi rahatsızlıklarını yok eder. Göz çevresinde mevcut olan kırışıklık ve koyu halkaların giderilmesi noktasında etkili bakım sunar. Göz çevresini nemlendirerek kurumasına ve böylelikle de kırışmasına izin vermez.

Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream 15 ml - Kırışıklık Göz Çevresi Kremi Özellikleri:

Göz çevresinde meydana gelen kırışıklık, morluk, koyu lekeler ve benzeri yaşlılık belirtilerini giderme ve önleme noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Yenileyici bakım ürünü hassas göz çevresini maksimum düzeyde yeniler. Yapılandırıcı bakım ürünü ile gereken koruyucu ve destekleyici bakım etkili şekilde gerçekleşir. Göz altında meydana gelen her türlü olumsuz deformasyonun giderilmesi noktasında gereken koruyucu bakım sağlanır. Morluk ve şişliklerin giderilmesi, sakin, canlı ve yatışmış göz çevresi oluşumunu da destekleyen bakım ürünü ile kırışıklık yaşamış olan gözaltı bölgesi yenilenir. Göz çevresinde meydana gelen hasarların giderilmesi noktasında üstün koruma sağlayan bakım kremi kırışıklık karşıtı koruma gerçekleştirir.

Göz Çevresine Etkisi: Hassas olan göz çevresini korur. Kırışıklıkların ve koyu halkaların giderilmesi noktasında etkili bakım sunar. Nemlenmiş ve sakin gelişimi destekleyen bakım ürünü yapılandırıcı ve yenileyici içeriklidir. Canlı ve sağlıklı gelişimi destekleyen ürünle genç, dinamik, enerjik gelişim sağlanır.

Uygulanan Bölge: Kırışıklık karşıtı bakım kremi göz çevresine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Uygun miktarda ürün sabah ve akşam göz çevresine uygulanır. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygun olan ürün sabah ve akşam günde 2 kez göz çevresine uygulanır. Ürün 15 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz içi ile direkt teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler