Institut Esthederm Active Repair Cream 50Ml
Institut Esthederm Active Repair Cream 50Ml

Institut Esthederm Active Repair Cream 50Ml (INE013086)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺553,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺470,81(KDV Dahil)
Barkod : 3461020013086
Institut Esthederm Active Repair Wrinkle Correction Cream 50 ml - Kırışıklık İçin Bakım Kremi

Kırışıklığa karşı geliştirilmiş olan bakım kremi 30 yaş üzeri tüm ciltler için geliştirilmiştir. 30 yaş üzeri ciltler için kullanılan ürün tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Sıkılaştırıcı ve yenileyici bakım sunan ürün ciltteki mimik çizgilerini, kırışıklıkları azaltıcı etki sunar. Cilde hızla etki eden bakım ürünü yenileyici, canlandırıcı bakım gerçekleştirir. Ciltteki sıkılığı ve çizgi açılımını gerçekleştiren ürün yüksek oranda yenilik ve iyileştirici bakım uygular. Institut Esthederm Active Repair Wrinkle Correction Cream 50 ml, yenileyici ve gençleştirici bakım sunan ürün akışkan ve şeffaf yapılıdır. Aktif madde içeren bakım ürünü cilde derinden etki eder. İşlevsel ve güçlü cilt gelişimine destek olan ürün cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, mimik çizgilerini ve kırışıklıkları giderir. Akışkan ve şeffaf yapısı ile cildin derinden gelişmesine destek sunar. Yaşlılık belirtilerini gideren bakım ürünü yenilenmiş, sade, canlı cilt gelişimine destek olur. İşlevsel cilt gelişimine destek olan bakım ürünü ile anti-aging etkiler gelişir.

Institut Esthederm Active Repair Wrinkle Correction Cream 50 ml - Kırışıklık İçin Bakım Kremi Özellikleri:

Cildi derinden bakıma alan ürün pürüzsüzleştirici, kırışıklıkları giderici etki gerçekleştirir. Cildi tazeleyen ve canlandıran ürün cilde hızla nüfuz ederek gereken bakımı maksimum seviyede gerçekleştirir. Akışkan yapılı ürün cildin enerji kazanmasına ve canlılığının artmasına destek olur. Gençleştirici etkisi ile kırışıklıkların da giderilmesine yardım eder. Maksimum düzeyde yeni ve yapılanmış cilt gelişimine destek sunar. Kırışıklıkları gideren ve sağlıklı gelişim sunan ürün enerjik, sağlıklı cilt gelişimine destek sağlar. 

Kırışıklık ve sıkılık kaybını en aza indiren bakım ürünü genç ve taze gelişimi destekler. Enerjik ve canlı gelişimi destekleyen ürünle gereken sağlıklı saç bakımı gerçekleşir. Mimik çizgilerini ve kırışıklıkları derinden gideren bakım ürünü ile üst düzey bakım sağlanır. Cilde gereken koruyucu bakım uygulanır. Derinden, etkili şekilde yenileyici, gençleşmiş cilt gelişimi sağlanır.

Vücuda Etkisi: Anti aging etkili ürünle cildin yenilenmesi, gençleşmesi sağlanır. Etkili bakım ürünü yüksek konsantrasyonludur. İçerdiği aktiflerle yenileyici ve gençleştirici bakım sağlanır. Cilt tarafından hızla emilen ürün sağlıklı, yeni gelişim için oldukça önemli bir tercihtir. Cilde derinden bakım sunan ürün koruyucu ve yenileyici bakımı garantiler. Cildin pürüzsüz ve canlı olmasına destek olan ürünle gereken bakım en iyi şekilde gerçekleşir.

Uygulanan Bölge: Temiz yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Uygun miktarda ürün sabah ve akşam temizlenmiş cilt yüzeyine uygun miktarda uygulanmaktadır. Tek başına ya da yüz kremi ile birlikte dairesel hareketlerle uygulama yapılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün temiz cilt yüzeyine uygulanır. Etkili serum 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler