İmuneks Q10 30 Kapsül
İmuneks Q10 30 Kapsül

İmuneks Q10 30 Kapsül (İMU153508)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺210,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺147,63(KDV Dahil)
Barkod : 8699541153508

İmuneks Q10 30 Kapsül

 

 

Beta glukan ekmek mayasından (Saccharomyces cerevisiae) elde edilen bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı doğal bir maddedir.

 

Yan Etkiler:

Amaçlanan faydaya göre CoenzymQ10 kullanım dozu 50-1000 mg/gün gibi geniş bir aralıkta bulunabilir. 1200 mg gibi yüksek dozlarda bile yapılan çalışmalarda ciddi yan etkilere rastlanmamıştır.Beta- glukanın bildirilen herhangi bir yan etki veya toksik etkisi yoktur.


Kullanım Şekli ve Dozu

Genel sağlığı ve beslenmeyi destekleyici olarak günde 1-2 kapsül alınır.

Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz.


Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.UYARI: İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. webannemarket aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzman doktorlara başvurunuz.

Benzer Ürünler