Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo 355 Ml
Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo 355 Ml

Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo 355 Ml (HAM003911)

Marka : Hamadi
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺92,40(KDV Dahil)
Barkod : 855370003911
Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo- Limon ve Nane Özlü Şampuan

Limon, saç derisindeki sebum dengesizliğini düzenler, kaşıntı ve kızarıklığı giderir, anti bakteriyel limon, saç derisindeki sivilcelerin giderilmesinde önemli rol oynar.

Derinlemesine temizleme ve arındırma işlemi yapan şampuanın içeriğinde bulunan Klorofil, saçı ve saç derisini dış etkilerden (güneş, havuz vs.)korur. Saçın parlaklığını artırır, varolan rengi korur.

Mineral ve vitaminler Açısından zengin Nane Yağı, donuk saçı canlandırır, kepek oluşumunu engeller.
Aynı zamanda enerji veren etkisi ile duş jeli olarak vücudave yüze de kullanılabilir.
Atopik egzama sorununu azaltıcı etkisi vardır. Hormonal ve genetik olmayan saç dökülmesi önler!

Kullanımı: Kirli saçı iyice duruladıktan sonra1 (bir) kapak miktarı şampuanı parça parça tüm saç derisine ve saça masaj yaparak yedirin, 5 dk. bekletip (bekleme süresi ne kadar uzun olursa o kadar iyi sonuç alırsınız) durulayın, isterseniz işlemi tekrarlayın.

HAMADI Extra Kullanım Tavsiyesi: SHEA HAIR MASK ve HEALING SERUM ile birlikte kullanın. Saçınızı şampuanladıktan ve duruladıktan sonra saç maskesini saç dibinin 4 parmak altından itibaren saçınıza uygulayın.İyileştirici serumu 2 paf sıkın avucunuzda yedirdikten sonra maskeli saçın üzeerine sürün, en az 5 dk bekletip durulayın. Bu işlem saçınıza nem kazandıracak ve saç uçlarınızı besleyecektir.