Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash 355 Ml
Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash 355 Ml

Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash 355 Ml (HAM003935)

Marka : Hamadi
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺155,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺93,24(KDV Dahil)
Barkod : 855370003935
Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash 355 ml - Zencefil ve Soya Sütü Özlü Şampuan

B3 ve B6 vitaminleri içeren Zencefil , saç derisinindeki kan dolaşımını arttırır, saça parlaklık verir, saç derisindeki sebum dengesini düzenler, iltihapları tedavi eder ayrıca güçlü bir antioksidandır.
Başlı başına bir protein bir protein bitkisi olan  Soya; vücudun üretemediği aminoasit deposudur.

Bileşimindeki vitamin ve mineraller sayesinde pürüzsüz bir cilt ve sağlıklı saçlar için bir numaradır!

Anti fungal ve anti bakteriyel olanliken özü, enfeksiyonları ve saç derisindeki yaraları onarır.

Saçın büyümesini ve güçlenmesini sağlayan Jojoba; kepeklenmeyi önler, iltihaplı egzamaları da iyileştirir. Antiallerjen özelliği olan Jojoba yağı, saçı ve cildi zararlı dış etkilerden korur, kırık saçları besler, onarır, tekrar kırılmasını engeller.

Aynı zamanda enerji veren etkisi ile duş jeli olarak vücuda ve yüze de kullanılabilir. Atopik egzama sorununu azaltıcı etkisi vardır. Hormonal ve genetik olmayan saç dökülmesini önler!

Kullanımı : Kirli saçı iyice 1(bir) kapak miktarı şampuanı parça parça tüm saç derisine ve saça masaj yaparak yedirin, 5 dk. bekletip (bekleme süresi ne kadar uzun olursa o kadar iyi sonuç alırsınız.)
durulayın.İsterseniz işlemi tekrarlayın.

HAMADI Extra Kullanım Tavsiyesi: (kalın telli ve nemsiz saçlar için): 1 kapak şampuana 2 paff(sıkım) HEALING SERUM katın ve şampuanlayın, daha sonra da durulayın. Bu işlem saçlarınıza nem kazandıracak ve saç uçlarınızı besleyecektir.