Gnc Tonalin Cla 90 Kapsül
Gnc Tonalin Cla 90 Kapsül

Gnc Tonalin Cla 90 Kapsül (GNC080723)

Marka : Gnc
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺266,34(KDV Dahil)
İndirimli : ₺213,08(KDV Dahil)
Barkod : 0481070807230
Ürün Adı: GNC Tonalin CLA 90 Kapsül

 

Ürün Miktarı: Bir şişe içerisinde 90 adet yumuşak kapsül bulunur.
 
- Supplement grubunda bulunan hiçbir ürün normal beslenmenin yerine geçmez. Bu ürünün de sağlıklı diyet programınızın yanında destekleyici olarak alınması gerekir.
 
Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürünün bol su ile alınması önerilir.
  Gün içinde 2 defa 1 kapsül alınır. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır.
 
UYARI: İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. webannemarket aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzman doktorlara başvurunuz.
Benzer Ürünler