Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 Ml
Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 Ml

Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 Ml (HİP331473)

Marka : Hiperfarma
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺109,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,94(KDV Dahil)
Barkod : 4004148331473

Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 Ml

 

 

 

Hamileler, emziren anneler, yeni doğanlar ve çocuklar için demir eksikliği anemisini önlemede, dünyada en çok kullanılan doğal sıvı demir takviyesi artık Türkiye’de!

 

Demir eksikliğinin yol açtığı kansızlığın, sosyal hayata yorgunluk, dikkat eksikliği ve hafıza problemleri gibi olumsuz etkileri görülüyor.

 

Dünyada en çok kullanılan doğal sıvı demir takviyesi Floradix, ABD’de “En İyi Besin Takviyesi” ve Kanada’da da besin takviyesi kategorisinde “Mükemmellik” ödülüne sahip!

 

Floradix’in içerdiği tüm doğal organik sebze ve meyveler, bu alanda Avrupa Birliği ECO-AUDIT SCHEME’ ödülünü alan Salus-Haus’un, Şili’deki yüzde 100 doğal, organik tarım uygulanan özel arazilerinde yetiştiriliyor.

Doğal meyve ve sebzelerin bir araya getirilerek hazırlandığı Floradix hiçbir sentetik katkı maddesi, koruyucu, maya veya tatlandırıcı içermiyor. Lezzetini içinde bulundurduğu ebegümeci, papatya, rezene, ıspanak, siyah üzüm, kuşüzümü, vişne, havuç ve kuşburnu gibi sebze ve meyvelerin tadından alıyor. Tamamen sebze ve meyvelerden oluştuğu için biyoyararlanımı arttırıyor ve sindirim kolaylığı da sağlıyor.

Floradix,doğada anne sütüne en yakın vitamin ve demir takviyesi içeren tek ürün olma özelliği taşıyor.

 

Multivitamin (c, b komplex) ve demire ek olarak içerdiği tamamı ile doğal ve organik meyve, sebze ve bitki özleri ile iştah açıcı ve kan yapıcı özelliğini taşıyor.

 

Floradix içerdiği meyve özleriyle demir eksikliğine takviyede bulunmanın yanı sıra vücudun genel direncini, enerjisini, dayanıklılığını ve zihinsel işlevlerini destekliyor. Günlük hayattaki yorgunluğu, dikkat eksikliğini ve hafıza problemlerini önlemede güçlü bir katkı sağlıyor.

Benzer Ürünler