Endocare Eye & Lip Contour 15 Ml Göz Ve Dudak Çevresi Konturu
Endocare Eye & Lip Contour 15 Ml Göz Ve Dudak Çevresi Konturu

Endocare Eye & Lip Contour 15 Ml Göz Ve Dudak Çevresi Konturu (END987509)

Marka : Endocare
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺192,03(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,82(KDV Dahil)
Barkod : 8470003987509
Endocare Eye & Lip Contour 15 ml Göz ve Dudak Çevresi Konturu

Özellikle günlük kullanım için formüle edilmiş ipeksi losyon yoğun, pürüzsüz dokusuyla hassas göz ve dudak çevresine uygulanır.  

Aktif Bileşenler: SCA Biorepair Teknolojisi, Onarım Endeksi 8, gelişmiş cilt yenilenmesi.   

Nemlendirici Kompleksi: Hygroplex & Pentavitin yoğun ve sürekli nemlendirme sağlamak için doğal nemlendirici faktörleri ( NMF ) çoğaltır. 

Tetrahydrocurcuminoids: Bitki kaynaklı, anti-inflamatuar maddeler cildi sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı. E Vitamini: Ek bir anti-oksidan aktivitesi cildi savunma ve onarıma yardımcı.  Hassas göz ve dudak çevresini yatıştırır. Bu ipeksi serum yoğun cilt yenilenmesi ve nem seviyesini artırarak yaşlanmayı önlemede yardımcı olur.
                                                                                                                                                                   
Endocare Kontur Göz ve Dudak Konturu Özellikleri
Pürüzsüz bir cilt için SCA Biorepair Teknoloji yardımcıları cilt yenilenmesini sağlar, E Vitamini cildin kurumasını önler. Endocare Antioksidan yararları ve Hygroplex ve Pentavitin güçlü bir nemlendirici kompleksi sağlar. Hafif dokusu cildin kremi kolay emmesine yardımcı olur ve arkasında bir yağlı kalıntı bırakmaz. En iyi sonuç için günde iki kez göz ve dudak çevresine masaj yapın. 

İçeriği: Aqua Salyangoz Salgı Filtrat € 12-20 Asit PEG- 8 C12-15 Alkil Benzoat Ester etoksidiglikol Gliserin Sakkarit İzomerat hekzilen Glikol PEG / PPG - 20/6 Dimethicone Fruktoz Glukoz Fenoksietanol Tokoferil Asetat Cetyl Alkol Metilparaben Propilparaben Disodyum EDTA Dekstrin Sukroz Üre Sodyum Sitrat Tetrahydrodiferuloylmethane Parfum Alanin aspartik asit glutamik asit Heksil Nikotinat Limonen 

Kullanım Şekli: Profesyonel estetikçiler tarafından temizlenmiş göz ve dudak çevresine yukarı doğru hafif hareketle masaj yaparak, günde 1 ila 2 kez uygulamanız tavsiye edilir.
Benzer Ürünler