Eeose Kaş Kirpik Serumu İkili Paket

Eeose Kaş Kirpik Serumu İkili Paket (EEO350109)

Marka : Eeose
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺214,23(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,78(KDV Dahil)
Barkod : 8680057350567
Etkinliği Klinik testlerle kanıtlanmış ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, cilde ve kirpiklere zarar vermeden ve kirpiklerinizin doğallığını koruyarak uzatmaya, dolgunlaştırmaya ve gürleştirmeye yardımcı olur. ÉEOSE Serum Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.
ÉEOSE Laboratuvarları, uzun süren ArGe çalışmaları sonucunda cilde ve kirpiklere zarar vermeden ve kirpiklerin doğallığını bozmadan, kirpikleri uzama ve gürleştirmeye yardımcı olan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu geliştirmeyi başarmıştır.
ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kirpikler üzerindeki uzama, gürleşme ve kalınlaşma etkisini içeriğindeki aktif “PEPTIDE COMPLEX” sayesinde gösterir. “PEPTIDE COMPLEX” geliştirilirken, kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan peptide molekülleri üzerine çalışmış, yüzlerce peptide karışımının biyolojik aktivitesi ve kirpik uzatma üzerindeki etkisi test edilmiş, en iyi bioaktivite gösteren peptidler araştırılmıştır.“PEPTIDE COMPLEX” bioaktivitesi en yüksek  olduğu tespit edilen bu LOP(lipo-oligopeptide)’lerden formule edilen çok özel bir peptide karışımıdır.
ÉEOSE Serum’un  etkinliği  Almanya ve Amerika da yaplan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda; kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25artırmaya yardımcı olduğu, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72′lere vardığı gözlenmiştir.*ÉEOSE Serum Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir
 
Benzer Ürünler