Ducray Keracnyl Pp Creme 30 Ml
Ducray Keracnyl Pp Creme 30 Ml

Ducray Keracnyl Pp Creme 30 Ml (DUC368612)

Marka : Ducray
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺115,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,40(KDV Dahil)
Barkod : 3282779368612

 Ducray Keracnyl PP Creme 30 ml (Akne Sorunlarında Yardımcı Krem)

 

Leke ve akne eğilimli cilt tipleri günlük bakımda arındırıcı ve nemlendirici ürünlere ihtiyaç duyarlar. Ducray tecrübeli dermatologlarının özel bileşimi ile yağlı ve akneli ciltler için günlük besleyici bakım sunan Keracnyl PP Creme günlük kullanımda vazgeçilmeziniz olacak. Yağlı cilt tiplerinin en büyük sorunlarından akneler siyah noktalar ve iltihaplı lekeler için özel bir ürün olan Keracnyl PP Creme, PP vitamini ile zenginleştirilmiş akne karşıtı formülü ile cildi yağ tabakasından arındırır ve besleyici bakım sunar. Ducray Keracnyl serisi akneleri, iltihaplı noktaları azaltmaya yardımcı olur. Cildi berraklaştırır, matlaştırır, nemlendirir günlük bakım onarım sağlar.

 

Ducray Keracnyl PP Creme (Akne Sorunlarında Yardımcı Krem) Özellikleri

Akne sorunları yardımcı krem içeriğindeki besleyici vitaminler ile cildi arındırırken besler ve nemlendirir. 

Cilt üzerindeki yağ tabakasını temizler.

Akne oluşumunu önler.

Nemlendirici ve matlaştırıcı bakım sağlar.

Cildi besler, yumuşatır.

Ciltte yağ dengesi sağlayarak cildin arınmasını sağlar.

Cildi berraklaştırır, matlaştırır ve nemlendirir. 

 

Ducray Keracnyl PP Creme Kullanımı : 

Temizlenmiş, kuru cilt üzerine nazikçe masaj yaparak tüm yüze uygulayınız.  Günlük kullanımda nemlendirici bakım etkisi ile sabah akşam kullanıma uygundur. Göz ve dudak çevresinden sakınınız. Makyaj öncesi kullanıma uygundur. 

 

Ducray Keracnyl PP Creme İçeriği : Myrtacine, PP vitmaini, Sabalserrulata, su, siklopentasiloksan,,propilen glikol dikaprilat / dikaprat, setearil alkol, niyasinamid, bütilen glikol, polimetilmetakrilat, gliserin, benzoik asit, BHT, Butyrospermumparkii (Shea Yağı) (Butyrospermumparkii YAĞI), kaprilik / kapriktrigliserid, glukozit, dimetikon çapraz-polimeri, dimetikonol, dipotasyum fosfat. Paraben içermez. 

Ducray Keracnyl PP Creme Akne Sorunlarında Yardımcı Krem Ürünü 30 ml'dir.