Dermoskin Sun Yüz Kremi Spf 50
Dermoskin Sun Yüz Kremi Spf 50

Dermoskin Sun Yüz Kremi Spf 50 (DER000158)

Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺72,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺43,62(KDV Dahil)
Barkod : 8697796000158

DERMOSKIN FACE PROTECTION CREAM-SPF 50+ -  Dermoskin Sun Yüz Kremi SPF 50

Yüz ve boyun için geliştirilmiş hassas bir güneş koruyucudur. Tüm cilt tiplerine uygundur. Ürünün yağlılık oranı su bazlı güneş filtrelerinin daha yüksek oranda kullanılması nedeniyle, azaltılmış olup akneli ciltlere uygulanmasında sakınca yoktur.

Etkisi: Cildi hem UVA (%98) hem de UVB ışınlarına karşı korur. Omega 3 ve Omega 6 içeriği ile cildin koruma tabakasını güçlendirir ve su kaybını engeller. Vitamin E ve Vitamin B5 ile serbest radikallerin oluşturduğu zarara karşı koruyucu ve onarıcı etkisi vardır. Allantoin ciltteki iritasyonu azaltır. Aloe Vera- Glycerin; Birlikte kullanılmaları yoğun nem verir. Güneş filitrelerinin etkisini arttırır.  

UVA-UVB Filtreler:
Titanium dioxide, (isodeceth-6, oleth-10, aluminum stearate, alumina, simethicone ile kaplanarak şeffaf görüntü verilmiş) Ethylhexyl methoxycinnamate, Octocrylene, Butylmethoxydibenzoylmethane 

Kullanım Şekli:
 Dermoskin Güneşe Koruyu Kremi güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak şekilde bolca sürün. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından böyle durumlarda Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayın.Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayın. 

Özellikleri:
Ürün hızla emilir. Renksiz, hafif ve titanium dioxidin özel maddeleri ile kaplanmış olması nedeni ile transparandır. Ayrıca bu madde ve eastmen AQ 55 suya dayanıklılığı arttırır. Cildinize ipeksi bir his verir. Gözenekleri kapatmaz, parfüm ve boyar madde içermez. 

Uyarılar:
6 aydan küçük çocuklarda doktorunuza danışınız. 
 
 
 
Benzer Ürünler