Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100G
Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100G

Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100G (DDS199951)

Marka : Dead Sea
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺85,36(KDV Dahil)
İndirimli : ₺68,29(KDV Dahil)
Barkod : 5018365199951
Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100gDead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100g Siyah Çamur Sabunu

Organik ürün ölüdeniz mineralleri ile bezenmiştir. Kremsi yapılıdır ve cilde teması halinde taze, temiz cilt gelişimini destekler. Kokusuz olan ürün uygun pH değerine sahiptir. Akneli ciltlerde de ideal temizleyici olarak kullanılabilir. Yağlı ve akneli ciltlerde ideal bir temizleyici olarak kullanılır. Dead Sea Spa MagikBlack Mud Soap 100g Siyah Çamur Sabunu, antibakteriyeldir ve gözeneklerin arınmasına yardımcı olur.

Cildin nem, yağ ve pH değerni optimize eder. Yüksek konsantrasyonlu ürün mineral içeriklidir. Besleyici ve koruyucu bakım ürünü mienral içeriklidir. Formülün %25'inde çamur bulunmaktadır. Yüz ve vücut kullanılıma uygun olan bakım ürünü sert ve dayanıklıdır. 

Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100g Siyah Çamur Sabunu Özellikleri:

Yağlı ve akneli ciltlerde ideal temizlik bakımı sağlar. Doğal sabunlara alternatif olarak tercih edilmektedir. Ürün Seboreik Dermat, Egzema çeşitlerinde, Psoriasis (Sedef)de ve aknelerde arındırıcı ve temzileyici bakım sunar. Ürün deri enfeksiyonlarını yok eder. El ve ayaklarda görülen püstür sedeflerde rahatlıkla kullanılır. Dead Sea Spa Magik Black Mud Soap 100g Siyah Çamur Sabunu, arındırıcı ve besleyici bakıma destek olur. Ürün vajinitlerde enfeksiyonları da giderir. Besler, nemlendirir.

Vücuda Etkisi: Organik sabunların doğal alternatifi olarak kullanılan siyah sabun, yapısı itibari ile her türlü enfeksiyon gelişimini engeller. Temizleyici ajan olarak kullanılan ürün cilde taze ve temiz görünüm katar. Kimyasal madde ve hayvansal yağ içermez. Yapay tatalandırıcı barındırmaz. 

Uygulanan Bölge: Tüm vücuda uygulanmaktadır. 

Kullanım Şekli: Ürün günde 2 kez sabah ve akşam uygun ölçüde kullanılmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bir miktar ürün avuca sıkılır ve ıslak yüz bölgesine 20-30 sanye süresinde masaj yaparak uygulanır. Ilık su ile de iyice durulanır. 100gr olarak sunulur.

Not: Gözlerinizle temas halinde bol miktarda su ile yıkayın.