Dead Sea Spa Magik Age Response Eye Cream 15Ml
Dead Sea Spa Magik Age Response Eye Cream 15Ml

Dead Sea Spa Magik Age Response Eye Cream 15Ml (DDS803766)

Marka : Dead Sea
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺248,53(KDV Dahil)
İndirimli : ₺198,82(KDV Dahil)
Barkod : 5018365803766
Dead Sea Spa Magik Age Response Eye Cream 15mlGöz Altı Morlukları, Torbalanmaları, İnce Çizgileri ve Kırışıklıkları Karşı Bakım Kremi

 
Yeni Dead Sea Spa Magik Diamond serisi, kadınlar ve erkekler için ince çizgilerin ve kırışıklıkların üzerine etkili bir savaş açan cilt sağlığını geri kazandırmak ve genç sağlıklı parlak bir cilde kavuşmak için Anti aging ve tuz mineral özleri içeren cildi onarıcı doğal anti-aging göz çevresi kremidir.

Sizin hassas cilt ve göz altındaki gölgeler ve kırışıklıklara karşı daha duyarlı yaşlanma, yorgunluk ve sağlıksız yaşam belirtilerini azaltmak ve onarmak için bakım kremidir.
Dead Sea Spa Magik Yaşlanma karşıtı Göz Kremi cilt için ve Ölü Deniz mineralleri , Vitamin B5 ve Jojoba Yağı içeriğiyle göz çevresindeki kırışıklık , şişlik ve koyu halkaların görünümü gibi problemleri azaltmak ve önlemek için uygulanabilir.
Ürün Avantajları
Şişkinlikleri ve koyu halkaları,
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü,
Göz çevresindeki şişkinlikleri ve koyu halkaları azaltmak için kullanıma uygundur.

Kullanım talimatları
Göz çevresine  az miktardaki kremi kullanarak, hafifçe göz kapağı ve göz çevresi dahil hassas göz çevresindeki noktalara yavaşça hafifce parmak uclarıyla uygulayın .