Daylong Baby Creme Spf 30 50 Ml - Bebek Güneş Kremi
Daylong Baby Creme Spf 30 50 Ml - Bebek Güneş Kremi

Daylong Baby Creme Spf 30 50 Ml - Bebek Güneş Kremi (DAY396036)

Marka : Daylong
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺62,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37,30(KDV Dahil)
Barkod : 7612076396036
Daylong Baby Creme Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi 

Yaklaşık bir yaşına kadar olan bebeklerde:

Yalnızca mikro-pigment bazlı ürünler (Daylong Baby) kullanılmalıdır.

- Bir yaşından büyük çocuklarda:

Koruyucu faktörü yüksek, çok iyi tolere edilen, suya dayanıklı koruyucu güneş ürünleri kullanılmalıdır (Örn: Daylong Ultra SPF 25, Daylong Extreme SPF 50+).

Daylong Baby'nin özellikleri nelerdir?
Daylong Baby; bebekler, çocuklar ve ciltleri çok hassas olan kişilerin güneşe karşı korunması için özel olarak üretilmiş bir üründür. Güneş ışınlarına karşı herhangi bir kimyasal filtre içermez. UVA ve UVB ışınlarına karşı, cilt üzerinde ince ve görünmez bir film tabaka oluşturan mikro-pigmentler sayesinde koruma sağlar.
Güneş koruma faktörü (SPF), UVB’lere karşı koruyuculuk ölçüsüdür. Bu faktör ne kadar yüksek olursa, cildin korunma süresi de o kadar uzar. Daylong Baby, UVA aralığında referans kabul edilen resmi Avustralya Standartları’na uygun bir güneş kremidir.
Daylong Baby, herhangi bir parfüm ya da kimyasal koruma filtresi içermediğinden, özellikle bebekler, çocuklar ve ciltleri çok hassas olan kişiler için uygundur.

Kullanımı
Daylong Baby,  cildi UV ışınlarına karşı etkili şekilde korusa da cildin güneşe maruz kalma süresi sınırlanmalıdır. Öğle güneşinden kaçınılmalı ve güney bölgelerinde (özellikle Ekvator bölgelerinde) özellikle dikkatli olunmalıdır