Chıcco Sivrisinek Kovucu Sprey 100 Ml
Chıcco Sivrisinek Kovucu Sprey 100 Ml

Chıcco Sivrisinek Kovucu Sprey 100 Ml (CHI020713)

Marka : Chicco
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18,00(KDV Dahil)
Barkod : 8058664020713
CHICCO Sivrisinek Kovucu Sprey 100 ml

Yeni Chicco Sivrisinek kovar ürün serisinde Avustralya'ya özgü bir okaliptüs türünden elde edilen doğal kökenli bir aktif bileşen olan Citriodiol kullanılmaktadır. Citriodiol'un sinek kovma konusundaki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Bu etkinliği,Citriodiol'u dünyanın en güvenilir aktif bileşenlerinden biri haline getirir. 
Chicco sivrisinek kovar ürün serisindeki tüm ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir, dolayısıyla en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılmaya uygundur. 
Alkol,renklendirici ve paraben içermeyen Chicco ürünleri  çocuklar , hamileler ve genel olarak cildi hassas olanlar için özel olarak geliştirilmiştir. 
Yeni Chicco sivrisinek kovar ürün serisinin özel formülü, hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur. Dünya genelinde sayıları giderek artan, en rahatsız edici sivrisinek türlerinden biri olan Asya Kaplan sivrisineği de dahil olmak üzere en yaygın sivrisinek türlerine karşı mükemmel koruma sağlar. 
Chicco'nun sivrisinek kovar ürünleri, piyasada sunulan doğal sivrisinek kovarların çoğundan daha uzun süre etkilidir. Tek bir uygulamayla çocuğunuzun cildini sivrisinek sokmalarına karşı 3 saate kadar korur. Daha uzun süreli korumaya ihtiyaç duyulduğunda ürün tekrar uygulanabilir.
Etiketler
Chicco,