Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance 50 Ml - Zencefil Ve Yaseminli Parfüm
Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance 50 Ml - Zencefil Ve Yaseminli Parfüm

Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance 50 Ml - Zencefil Ve Yaseminli Parfüm (CAU000990)

Marka : Caudalie
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺238,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺190,92(KDV Dahil)
Barkod : 3522930000990
Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance 50 ml - Zencefil ve Yaseminli ParfümZencefil ve yasemin aromalı parfüm harika kokusu ile uzun süreli ve kalıcı bakım sağlar. En hassas ciltlerde de kullanılmaktadır. Yenilenmiş ve yapılandırılmış olan ürünle enerjik ve canlı hissetmek mümkündür. Gün boyu süren kalıcılığı sayesinde enerji verir. Zencefilin çekiciliği ve yaseminin masumiyeti birleşerek harika bir koku birleşimine imza atmıştır. 

Çekiciliği yüksek koku ile sosyal ortamda ön planda olmak son derece kolaydır. Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance Kişiliğinizi yansıtan etkili koku ile uzun süreli kalıcı kokuyu muhafaza etmek mümkündür. Duyuları harekete geçiren parfüm cilt ile uyumludur. Dinamik ve enerji veren yapısı ile kalıcı etki sunar. Günlük olarak tercih edilebilecek bir üründür. Tahrişe neden olmadan uzun süreli bakımı garantiler.

Caudalie The Des Vignes Energizing Fragrance Enerji Verİci Parfüm 50 ml Özellikler:
Kaliteli bileşenleri ile kullanımı ile ferahlık ve kalıcılık sağlar. Yasemin ve zencefilin muhteşem birleşimi sayesinde duyuları harekete geçirir. Özel ve narin içeriği ile gün boyu kalıcılığı muhafaza etmek mümkündür. Cildi tahriş etmeden uzun süreli bakım sunar ve besleyici özelliklidir. Paraben ve sodyum içermez ve içeriğinde renklendirici ve mineral yağ barındırmaz. Gün boyu ter ve kötü kokuları ciltten uzaklaştırır ve kalıcı bakım gerçekleştirir. Sıklıkla kullanılabilen ürünle ideal cilt bakımını gerçekleştirmek mümkün olur.

Vücuda Etkisi: Uzun süreli kalıcılığı ile fazlaca tercih edilen bir üründür. Zencefil ve yasemin özlü ürün cilt ile uyumludur. Cildin ph değerini korur ve içerdiği koku içerikleri ile duyuları harekete geçirir. Cildi sürekli besler ve nemlendirir.
Vücuda hızla yayılan ürün cildin taze ve ferah olmasına yardımcı olur. Kötü kokuları vücuttan bertaraf eder.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: İhtiyaç halinde günün her saati ve istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içerisinde istenilen zamanda ve sıklıkta kullanılabilir. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: " Göz ile temas etmemelidir. Teması halinde bol su ile durulanması gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir."