Bio Pet Active Cati Malt Tüy Yumağı Giderici Pasta 25 gr (412-CMALT02)

Marka : Bio Pet
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺25,02(KDV Dahil)
İndirimli : ₺15,76(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün
Barkod : 8698931093509
₺15,76 'den başlayan taksitlerle
Bio Pet Active Kedi Vitamini Pasta 25 Gram
Kedi Bakımı,Kediler için özel olarak geliştirilmiş sağlıklı ve doğru gelişime yardımcı kedi vitamini ürünüdür.
Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunudur.
Kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısmen ya da tamamen mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olur.
Eğer ki tüy yumağı mide fazını geçer ve bağırsaklara yönelirse kireçleşip bağırsakları tıkayabilir. Bu durum genelde uzun tüylü kedilerde sıkça rastlanılmaktadır. Mide fazındaki kusulamayan tüy yumağı problemi çok yalanan kısa tüylü kedilerde sık karşılaşılan bir durumdur.
Korunmak için en iyi yöntem, hem kabızlığı önlemesi amacıyla hem de daha henüz top haline gelmemiş tüy yumaklarının mide ve bağırsaktan nazikçe taşınarak dışkıyla dışarı atılmasını sağlayan Cati Malt Paste kullanılmasıdır.
İçeriğindeki MOS (Mannan oligasakkarit); Prebiyotik etkisi ile bağırsaktaki yararlı bakterilerin artmasına; zararlı bakterilerin ise azalmasına neden olarak dostunuzun yediği yemeklerden maksimum oranda faydalanmasına yardım eder; bağışıklığın güçlenmesinde rol oynar.
 
Bileşimi :Kahve renkli pat 47,5 yumuşak beyaz parafin, 49 malt ektraktı, lesitin, karamel, biotin, soya yağı, mannan oligosakkarit, potasyum sorbat ve askorbik asit içerir.
 
Farmakolojik Özellikler : Formülünde bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir. Lesitin ise bağırsaklardaki emilimi artırır ve antioksidan özelliklere sahiptir.
Kullanım Şekli :Kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin patisine sürülür ve uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. 2-3 cm büyüklüğünde pasta kedilerin patisine sürülür. Kıl yumağının önlenmesi amacı ile haftada 2-3 gün, kıl yumağının giderilmesinde her gün kullanılır.