Burt S Bees Radiance Toner / Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik 175Ml
Burt S Bees Radiance Toner / Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik 175Ml

Burt's Bees Radiance Toner / Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik 175Ml (BUR009615)

Marka : Burts Bees
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺135,42(KDV Dahil)
İndirimli : ₺94,79(KDV Dahil)
Barkod : 792850009615

 

 

 

 

Burt’s Bees Radiance Toner Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik


Cildi arındırarak yatıştırmaya yardımcı olan Burt’s Bees Radiance Toner Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik, cildin berraklığını arttırmaya destek olur. Cildin nem dengesini korur ve sağlıklı cildin geri kazanımına yardımcı olur. Cildi koruyan ürün, etkili ve güçlü cilt bakımını destekler. Cildin elastikiyetini artırarak, zarar görmüş yüzeyin yenilenmesini sağlar. Makyaj, kir, yağ gibi kalıntıları ciltten tamamen temizler. Cildin doğal ışıltısını arttırmaya yardımcı olur.

Burt’s Bees Radiance Toner Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik Özellikleri:

Burt’s Bees Radiance Toner Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik, içeriğindeki Arı Sütü, Lavanta Özü, Portakal Yağı, Cadı Fındığı Otu Özü ile tamamen doğal bakım yapmanıza yardımcı olur. Lavanta özüyle ciltte hoş bir koku bırakan ürün keyifli bakım yapmanıza olanak sağlar. Cilde uygulanması oldukça rahattır. Bir pamuk yardımıyla kolayca cilde uygulanabilir. Amino Asit, A, C, D, K vitaminleri ve B vitamini türevleri gibi 134 besin ögesi içerir. Cildin hassas yapısına uygun olarak doğal içeriklerle geliştirilmiştir. Paraben, Ftalat ve Petrokimyasal içermez.

Cilde Etkisi: Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş olan ürün, cilde sağlık ve canlılık katar. Cilt yüzeyine derinlemesine bakım sağlayarak cildin berrak görünümüne yardımcı olur. 

Uygulanan Bölge: Göz çevresi harici cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün temiz cilde pamuk yardımıyla uygulanır. Tonik tüm deriye nüfuz edene kadar işleme devam edilir. Durulanmaz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Temizlenen cilde yeterli miktarda uygulanır. Cilde homojen bir şekilde yedirilir. Ürün 175 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir.

Benzer Ürünler