Burt S Bees Mama Bee Belly Butter / Annelere Özel Karın Çatlak Kremi 185Gr
Burt S Bees Mama Bee Belly Butter / Annelere Özel Karın Çatlak Kremi 185Gr

Burt's Bees Mama Bee Belly Butter / Annelere Özel Karın Çatlak Kremi 185Gr (BUR010314)

Marka : Burts Bees
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺331,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺232,32(KDV Dahil)
Barkod : 792850010314

 

 

 

 

Burt's Bees Mama Bee Belly Butter 185 gr.


Mama Bee Belly Butter With Cocoa Butter & Vitamin E Kakao yağı ve E vitaminli formüllü Çatlak Kremi Gerçek oranda %99 doğal tek çatlak kremidir.
 

İçeriğindeki doğal besleyici ve zengin özlerle karın bölgenizi rahatlatmayı destekler. Kakao yağı ve  E vitamini içeren formülü ile cildinizi nemlendirmeye ve hamilelik döneminde oluşan çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Doğum sonrasında da kullanılması önerilir.


Anne adaylarının hamileliği süresince kullanacağı, gerginliği azaltıp çatlak oluşumunu düzenli kullanımda yüksek derecede azaltan Amerika nın ORGANİK NATURAL ÜRÜN MARKASI BURT'S BEES  #1 çok satan kremi
 
İçeriğindeki Cocoa, shea yağları ve E vitamini sayesinde kolajen üretimini artırır ve doğum sonrası çatlakları gözle görülür oranda azaltır. Dairesel masaj hareketi ile düzenli kullanımı önerilir. Hamilelik boyunca ve sonrası  oluşacak sarkma ve derin çatlakları önleyen E vitamini shea yağları ile ciltte kaşıntı ve kuruluğu büyük oranda önlediği görülmüştür. Amerika da en çok satan anne adaylarının tercihi bir üründür.
 

Paraben, Ftalat veya Petrokimyasal içermez

Amerika'dan ithal edilmiştir

%100 orijinaldir