Breathe Right Burun Bandı (İlaçsız Normal Boy)
Breathe Right Burun Bandı (İlaçsız Normal Boy)

Breathe Right Burun Bandı (İlaçsız Normal Boy) (BRE006007)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺27,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,31(KDV Dahil)
Barkod : 757145006007
Breathe Right Burun Bandı (İlaçsız Normal Boy)

Horlama:

Horlama, yetişkinlerin sıklıkla karşılaştığı bir problemdir. Birçok kişi için bu problem ikiye katlanmaktadır; horlayan kişiler ve şanssız eşleri. Ama bu problemi gidermeye yardımcı olacak bir şeyler yapmak sizin elinizde.

Çözüm:

Breathe Right'ı deneyin. İlaç içermeyen bantlar, burun tıkanıklığınızı azaltarak ağzınız yerine burnunuzdan nefes almanızı sağlar. Dolayısıyla horlamanızın giderilmesine yardımcı olur.

Neden horluyorum?

Horlama, hava kanallarının daralması ya da tıkanması sonucu ortaya çıkar. Tıkanan hava kanalları sizi burun yerine ağızdan nefes almaya zorlayarak horlamanıza neden olur. En sık karşılaşılan horlama nedenlerinden birisi de soğuk algınlığı ve alerjiye bağlı olarak ortaya çıkan burun tıkanıklığıdır. Bu gibi durumlarda burun içindeki kan damarları şişerek burundan nefes almayı zorlaştırır.

Horlama nelere yol açar?

Horlamanın yol açtığı en temel problem uykunuzun bölünmesi, sizin ve eşinizin geceleri iyi uyuyamamasına sebep olmasıdır. Uykusuzluk yorgunluğa yol açacağı gibi, ilerleyen günlerde çalışma performansınızın da düşmesine neden olur.
 
Benzer Ürünler