• Şubat 19, 2019

  Soğuk Havalardan Cildinizi Koruyun!

  bioderma, bioderma atoderm, onarıcı krem, kuru cilt, kuru cilt kremi, atopik cilt kremi
 • Şubat 07, 2019 Bebek Bakımı

  Hazır mamaların içerikleri bebeğin yaşına göre değişen ihtiyaçlarını karşılayacak
  şekilde ve anne sütü örnek alınarak hazırlanmıştır. Bir çok firmanın ürettiği başlıca 3 tip mama vardır.

  biberon, biberon mama, mama, mama nasıl hazırlanır, bebek mama
 • Aralık 04, 2018 Bebek Bakımı

  Bebekler genelde 18 aylık olana kadar emme ihtiyacı duyarlar. Bu sürede emme ihtiyacını karşılamak için parmaklarını, elbiselerini ya da emzik emebilirler. Bebek elini ve parmağını emmeyi anne karnında bildiği ve kendi vücudunun bir organı olduğundan kolayca başarabilir, ancak parmağını emmekten vazgeçemeyebilir.

  bebek emzik, emzik çeşitleri, kaliteli emzik, kauçuk emzik, silikon emzik, suavinex emzik, chicco emzik, avent emzik, bebedor emzik
 • Aralık 02, 2018 Çocuk Bakımı

  Pika: Yenilebilir olmayan maddelerin bebek yada küçük çocuklar tarafından yenilmesi ile karakterizedir . Bunlar boya , saç ,sıva , kil ,kum , elbise kumaşı , vb olabilir. Tanı diğer psikiyatrik ve bedensel durumlarda göz önüne alınarak kesinleştirildikten sonra gerekli tedavi yapılmalıdır.Pika durumunda eşlik eden bazı bedensel hastalıklar olabilir.

  çocuk mama tabağı, çocuk çatal kaşık,
 • Aralık 02, 2018 Çocuk Bakımı

  Ailelerin okul çantası alımında gerken özeni göstermemesi ve çantada taşınan aşırı ağırlık öğrencilerin kalıcı bel ağrısı yaşamalarına sebep olabiliyor. Viyana’daki Çocuk ve Gençlik Ortopedi Kliniği Doktoru Renata Suda, taşınan çanta ve malzemenin ağırlığının bir öğrencinin ağırlığının onda birini geçmeyecek şekilde olması gerektiğini kaydetti.

  çocuk sırt çantası, çocuk figürlü çanta, Sozzy Toys çanta, Okiedog Sırt Çantası, Lassig Sırt Çantası, Oops Çanta,Skip Hop Zoo Sırt Çantası
 • Kasım 29, 2018 Bebek Bakımı

  En İyi Bebek Maması Hangisi?

  bebek, bebek naması, milupa,similac, bebelac, evolvia, humana, sma, hipp
 • Kasım 29, 2018 Bebek Bakımı

  Bebeklerin sağlıklı ve rahat uyuması her ebeveynin önem verdiği bir durumdur. Yanlış seçimler, hem sizin hem de bebeğin uyku düzenini alt üst eder. Bebeğiniz verimli uyuduğu takdirde sizinde gün içerisinde diğer işlere yetişebilmenize fırsat olacaktır.

  bebek bakımı, bebek beslenme, bebek yatak