Black Berry Delay Spray 15 Ml
Black Berry Delay Spray 15 Ml

Black Berry Delay Spray 15 Ml (NPA101283)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺32,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)
Barkod : 8698990101283
Black Berry Delay Spray 15 ml
 
Black Berry Geciktirici Sprey Ürünleri!
Black berry geciktirici sprey, erken boşalma birçok erkeğin ortak sorunudur, Çocuk planlayan çiftlerde bu önemli bir problemdir, Erken boşalma nedir, Erkeğin partneri orgazma ulaşmadan çok önce boşalmasına erken boşalma denir, Erkeklerin yüzde 33' ü erken boşalma sorunu ile karşı karşıyadır, Erkeklerin yüzde 88' i bugüne kadar erken boşalma sorunu yaşamıştır, Erkeklerin sadece %1' i erken boşalma sorunu olduğunu kabul etmektedir, Boşanmaların yüzde 36' sı erken boşalma sorunu yüzünden olmaktadır, Peki Bu Duyguları Sizde Yaşıyor musunuz?
 
Bir iki dakika içerisinde boşalacağınız korkusunu yaşıyor musunuz? Erken boşalma konusunda utangaçlık yaşıyor musunuz? Partnerinizin erken boşalmanızdan rahatsız olduğunu düşünüyor musunuz? Güzel kadınlarla erken boşalırsınız diye korktuğunuz için uzak durduğunuz oluyor mu? Hiç orgazmı istediğiniz kadar çok uzatmanın ne kadar güzel olacağını hayal ettiniz mi? Black Berry geciktirici sprey erken boşalma sorununuzdan sizi kurtarır.
 
DAHA SAĞLIKLI CİNSEL YAŞAM İÇİN ....
Black berry geciktirici sprey ile daha uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
Black berry geciktirici sprey en büyük farkı yasal olarak satılan Sağlık bakanlığı bildirimli ilk ve tek geciktirici sprey olmasıdır. Farklı spreylerde peniste şişmeler, cinsel ilişkiden alınan zevki azaltma gibi birçok yan etkiler yaşanmaktadır.
Benzer Ürünler