Biopoint Dermo Antıhairloss Dökülme Karşıtı Şampuan 200 Ml
Biopoint Dermo Antıhairloss Dökülme Karşıtı Şampuan 200 Ml

Biopoint Dermo Antıhairloss Dökülme Karşıtı Şampuan 200 Ml (BIP483999)

Marka : Biopoint
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺42,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,56(KDV Dahil)
Barkod : 8051772483999
BİOPOİNT DERMO ANTIHAİRLOSS WOMEN DÖKÜLME KARŞITI ŞAMPUAN 200 MLBiopoint Saç Dökülmesine Karşı Şampuan (Kadınlara Özel) 200 ml

Biopoint Dermocare Anti Hair Loss Shampoo Thickening Action Special For Women 200 ml
 
-59% saç kaybını giderir ! 2kat daha güçlü saçlar !
 
SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN GÜÇLENDİRİCİ ETKİ / KADINLARA ÖZEL BİTKİSEL KÖK HÜCRELİ PRODNA SİSTEMİ İLE DÖKÜLMEYE KARŞI DERMOBAKIM ETKİ: Kalınlaştırıcı etki ile saç dökülmesine karşı şampuan. Bayanlarda görülen saç dökülmesini önlemeye, flakonlardaki bakım için baş derisini hazırlamaya ve optimum sağlıklı saç koşullarının sağlanmasına yardımcı olur. Sonuç: Arınmış, daha güçlü ve sağlıklı büyüyen saçlar. Biopoint Yenilikçiliği: ProDNA Sistem, hücresel DNA ile bir araya gelerek, onarıcı etki oluşturur. Hücre canlılığını arttırır, saç folikülünün uygun şekilde beslenmesini sağlar. Yoğun antioksidan etkisi ile saçın yaşlanmasına karşı saçı korur Ayrıca saçın büyümesine hız kazandırır, daha güçlü, daha dolgun ve daha parlak olmasına yardımcı olur. Bitkisel kök hücreler saç foliküllerini yenileyerek, üreme kapasitelerinin sağlanmasına yardımcı olur ve saç dökülmesi ile savaşır.
Kullanımı: Islak saça uygulayın, su ile köpürtün. Durulayın. Saç Dökülmesine Karşı Bakım Flakonları ile birlikte kullanın.