Bausch Lomb Artelac Splash Göz Damlası 10Ml (BAU003427)

0,00
Marka : Bausch + Lomb
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 4030571003427
:
Tavsiye Et

Bausch Lomb Artelac Splash Göz Damlası 10ml

Artelac Splash, çevresel faktörler nedeniyle kuruyan gözleri yatıştırmak ve nemlendirmek için ideal bir üründür. Kuru gözleri doğal olarak ferahlatır ve tahriş olmuş, yorgun, hatta yaşaran gözlerdeki yakınmaları rahatlatır. Yenilikçi, koruyucu içermeyen çoklu doz sistemi sayesinde, Artelac Splash çoklu doz şişesi içinde sunulan koruyucu içermeyen solüsyonun tüm avantajlarını sunmaktadır. Artelac Splash göz sağlığı için uygun olmayan ortamlarda yoğun çalışma veya eğlenme sonrasında anında doğal tazelik sağlayan bir üründür. 
İÇERİK:
Berrak göz damlası çözeltisidir.
Koruyucu madde içermez.
Açıldıktan sonra 6 ay süreyle kullanılabilir.
Sağlıklı insan gözünün ve gözyaşı filminin doğal yapısında bulunan polimer hiyalüronik asit (sodyum hiyalüronat olarak) içerir.
Yumuşak veya sert lenslerin göze yerleştirildikten sonra tekrar tekrar nemlendirilmesi için uygundur ve gün boyunca lenslerinizin kullanım konforunu belirgin bir şekilde artırır.
Kullanımı kolaydır; iyi tolere edilir ve güvenlidir.
Lütfen bu kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz, çünkü bu talimatlar ürünün kullanımıyla ilgili önemli bilgiler içermektedir. Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız veya şirketimize başvurunuz.
Solüsyon, %0,24 hiyalüronik asit (sodyum hiyalüronat olarak) ve yardımcı madde olarak steril su, sodyum klorür, potasyum klorür, disodyum fosfat dodekahidrat ve sodyum dihidrojen fosfat dihidrat içerir.
Koruyucu içermez.