Avene Autobronzant Hydratant 100Ml
Avene Autobronzant Hydratant 100Ml

Avene Autobronzant Hydratant 100Ml (AVE043120)

Marka : Avene
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺75,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺52,84(KDV Dahil)
Barkod : 3282779043120

Avene Autobronzant Hydratant

Ürün Özellikleri: Cildinizi nemlendirir. Güneş'e karşı koruma sağlamaz. Hoş renkte bir bronzluk sağlamaya çalışır.

Sonuç: Cildinize hoş bir bronzluk vermeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve tamamen kurulanmış cilt üzerine ve yüzünüze uygulayabilirsiniz.Bronzluğun kalıcılığı ve tonu uygulamanın sıklığı ve kullanılan ürünün miktarına bağlıdır. Kalıcı sonuç için gün içerisinde uygulamayı tekrarlayınız. Ürünü kullandıktan sonra 20 dakika kadar kurumasını bekledikten sonra giyininiz. Ürünün uygulamasından sonra ellerinizi yıkamanız gerekmektedir.

Bronzlaşmak, bazı kişiler için bir tutku haline gelmiştir;yazın güneş altında sağlanabilen bronzluk, kışın sağlanamamaktadır. Bazısolaryum cihazlarına yönelirse de solaryumun zararları da bilinmektedir.

Ancak yazın güneş ışınlarının veya solaryumun zararlı etkileri bilinse bile bronzlaşabilmek için her şeyi göze alan kişiler artıkzarar görmeden istedikleri gibi bronzlaşabilecekler.

Güneşin akut ve kronik zararları; yanıklar, ağrılı kabarcıklar,lekelenme, çillenme, foto yaşlanma, cilt kanseri oluşumları gibi sonuçlarasebep olurken aynı zararların solaryumlarda da yaşanabileceği uzmanlarca açıklanmaktadır.

Yıllardır gençlik ve güzellik uğruna insanlar pek çok ameliyatlar, ürünler, kozmetik işlemler gibi yollara başvurmuşlardır. Avene Autobronzant Hydratant en hassas ciltlerde bile uygulanabilecek, hipoalerjenik bir üründür.

Avene Autobronzant Hydratant,her mevsim bronzluğun keyfini yaşatacak.Ürünün Güneş koruyuculuğu yoktur.

Yağsız yapısı ile cilt yüzeyinde kalıntı bırakmadan kolayca dağılır, hafif ve güzel kokusuyla bakımın ve güzelleşmenin konforunu yaşamanızı sağlar.

Hassas ciltler de bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, epidermistabakada koruma sağlamaya ve nem kazandırmaya yardımcı olur.