Aequo Color Saç Boyası 9RG Saffron Golden Red (AEQ013574)

0,00
Marka : Diğer
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 3525722013574
:
Tavsiye Et

AEQUO COLOR CREME SAFRAN ROUGE DORE 9RG

Aequo Color Cream Saç Boyası içindekiler

Boyama krem:
Doğal madde oranı: ?% 82,9
Özel bitki mikro pigmentler
Yağlı vektörler (Habeşistan tohumu yağı, limnanthe tohumlar yağ, argan yağı)
Renk geliştirici:
Doğal madde oranı: ? 84,9%
Kontrol arıtılmış su
hidrojen peroksit kontrollü titrasyon
agresif maddeler olmadan % 100
Renk sabitleyici şampuan:
Doğal madde oranı: ?% 99,5
keten tohumu ekstreleri
Okaliptüs ve biberiye uçucu yağlar
Rejeneratif saç maskesi:
Doğal madde oranı: ? 98,9%
Buğday proteini
Ayçiçeği özü
limon meyve suyu
Keratin
Serum sprey Yeniden Yapılandırılması:
Doğal madde oranı: ? 98,4%
UV filtresi
kreatin
D-pantenol

Aequo Color Cream Saç Boyası kullanımı

Hazırlanışı: Uygulamadan önce, elbiselerini korumak için omuzlarınızın üzerinde bir havlu yerleştirin ve sonra eldiven takın. Renk geliştirici içeren aplikatör şişe içine renk kremi içeriğini boşaltın. Aplikatör memeyi değiştirin ve tam anlamıyla karışana kadar şişeyi sallayın. Ardından, aplikatör memesini sökün ve hemen ürünü uygulayın.

Uygulama

Boyalı olmayan saçlara uygulanması: Karışımı eşit bir şekilde dağıtmak için dört bölüme ayrılmış saçınıza, aplikatör ucunu kullanarak köklerine uygulamak için bir tarak kullanın. Ardından saçınızın geri kalanına renk karışımı dağıtın. En iyi renk sonuçları için ürünün tümünü kullanın. Hafifçe saçınızın her yerinde çalıştırın. 30 dakika çalışmak için bırakın. Derin renk için 40 dakikaya kadar uzatabilirsiniz.

Boyalı saçlar için uygulama: Renk bakımı için, köklerine karışımı uygulamak ve 20 dakika boyunca ayarlamak için bırakın. Daha sonra 10 dakika daha o saçınızın geri kalanına uygulayın.

Durulama ve bakım: Durulamadan önce, dairesel hareketlerle ılık su ve emülsiyon ürünü ile masaj yapın. İlk durulama ardından renk sabitleme şampuanı ile dikkatlice saçınızı yıkayın. İkinci durulamanın ardından, rejeneratif saç maskesi ile yavaşça son durulama yapmadan önce 2 dakika boyunca saç içine masaj uygulayın. Son olarak saç üzerinde yeniden yapılanma serum spreyini kullanın. 

Aequo Color Cream Saç Boyası kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. kullanıcılarının da ilgisini çeken bir ürün.