Bebelac Devam Sütü 3 900 gr
Bebelac Devam Sütü 3 900 gr

Bebelac Devam Sütü 3 900 gr (wa011376)

Marka : Bebelac
Fiyat : ₺55,80(KDV Dahil)
Barkod : 8699745011376
Bebelac Devam Sütü 3 900 gr
Bebelac Devam Sütü 3 900 gr anne sütüne ek takviye olarak kullanılır. Kalsiyum ve C vitamini kaynağı olur. Bebeğinizin ana ihtiyaçlarından biri olan beslenme, bebeğinizin gelişimi ve sağlıklı büyümesi için çok önemlidir. İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi bebeğinizin gelişimine yardımcı olur. Bebeğinizin anne sütüyle beslenmek istemediği veya yetersiz kaldığı durumlarda destek amaçlı Bebelac Devam Sütü 3 900gr kullanabilirsiniz. İçeriğindeki uygun miktarlarda bulunan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi, göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. Anne sütüne en yakın miktarı sağlayabilmek için içeriğinde Taurin mevcuttur. Bebeğinizin tam beslenmesine yardımcı olur. Bebelac Devam Sütü 3 900gr’da bulunan demir ve D vitamini bebeğinizi kansızlığa karşı korur. İçeriğindeki pirinç bebeğinize doygunluk hissi sağlar ve uyku düzeninde pozitif etki oluşturur. Prebiyotik lif bebeğinizin bağırsaklarının gelişmesini sağlar. Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral içeriğiyle birlikte A-D-E-K vitaminlerini bulundurur. Anne sütüne uyumlu protein ve aminoasit içerir. Bebelac ürünleri, Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde geliştirilmektedir. 250gr, 500gr ve 900gr formları bulunur.
Mama Hazırlanışı
Ellerinizi su ve sabunla iyice yıkayınız. Biberonun kapağını ve emziğini kullanmadan önce temizleyerek bir su kabında 10 dakika kaynatınız. Bebelac Devam Sütü 3 900gr hazırlamak için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatınız. Beslenme tablosunda önerilen miktarda kaynatılmış ılık suyu temiz biberona doldurunuz. Tabloda belirtilen miktarda Bebelac Devam Sütü 3 900gr suya ekleyiniz. Ölçeğin silme dolu olmasına ve sadece kutu içindeki ölçeği kullanmaya özen gösteriniz. Kutudaki beslenme tablosunda belirtilen miktarı biberona doldurunuz. Biberonun ağzını kapatınız ve tamamen eriyinceye kadar dairesel hareketlerle çalkalayınız. Bebeğinizi beslemeden önce vücut sıcaklığında olduğundan emin olunuz. Biberonu, kapağı, emziği kullandıktan sonra temizleyiniz(Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.). Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Mamanızı biberon ile içirebilir, yoğurt ile muhallebisini hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde elma, armut, şeftali, kayısı gibi meyvelerle karıştırabilirsiniz ya da sebze veya mercimek çorbasına ekleyebilirsiniz.
Beslenme Önerisi
Her 30ml su için 1 ölçek Bebelac Devam Sütü 3 900 gr kullanınız. 1 ölçek yaklaşık 5g’dır. Bebek sütü miktarı bebeğinizin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Bebelac Devam Sütleri bebeğinizin eksiksiz beslenmesine yardımcı olur. 12.aydan sonra Bebelac Çocuk Sütü 4’e geçebilirsiniz.
Dikkat
Devam sütünü her seferinde taze olarak hazırlayınız. Kesinlikle artan devam sütünü bebeğe vermeyiniz. Hazırlanmış devam sütünü mikrodalga fırında ısıtmayınız. Sadece kutunun içinden çıkan ölçeği kullanınız. Kutuyu serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. Buzdolabında saklamayınız. Ambalajı açıp kullandıktan sonra tekrar sıkıca kapatınız. Açılmış kutuları 4 hafta içinde tüketiniz. Uygun olmayan hazırlama ve saklama koşulları sağlığa zararlıdır.
Benzer Ürünler